Кременчуцька влада заборонила дільність розважальних закладів на території міста

ПОЛТАВА
12 вересня, 14:51
Кременчуцька влада заборонила дільність розважальних закладів на території міста
Фото: Google

Зростання рівня захворюваності на коронавірус не сумісне з роботою дискотек, нічних клубів і закладів громадського харчування у Кременчуці.

Про це 11 вересня повідомили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, закликавши мешканців утриматися від дозвілля у приміщеннях закритого типу.

Міський голова Віталій Малецький вже доручив відповідним службам провести роз’яснювальну роботу з підприємцями щодо посилення карантинних вимог і заборони проведення дискотек та різних масових розважальних заходів.

«Сьогодні на Полтавщині захворюваність на COVID-19 вже досягла критичної межі, хоча регіон все ще знаходиться у "зеленій" зоні. Тому в таких умовах надзвичайно важливо суворо дотримуватися карантинних обмежень. Ні в якому разі нам не можна розслаблятися», — наголосив Кременчуцький міський голова.

Однак, як довго триватиме вказана заборона і чи каратимуть порушників карантину, у пресслужбі органу місцевого самоврядування не роз'яснили.

Читайте також:
На акцію протесту зібралися близько 150 осіб.
09 вересня, 14:51
Разом з тим до послаблення карантину не готові Київ та ще 16 областей.
03 вересня, 16:02
В області заборонені концерти, дискотеки й робота нічних клубів.
31 серпня, 18:38
Обмеження і зонування територій за кольорами буде діяти як мінімум до 1 листопада
26 серпня, 16:30
Недалекоглядна політика команди Зеленського щодо поборення COVID-19 погіршує епідеміологічну ситуацію в країні.
23 серпня, 15:34
У зв'язку з непевною санітарно-епідеміологічної ситуацією паломникам рекомендують утриматися від святкування Рош-Гашана в Умані.
17 серпня, 13:07