Кременчуцькі чиновники брешуть про підвищення рівня води у Дніпрі

ПОЛТАВА
19 квітня, 14:56
Кременчуцькі чиновники брешуть про підвищення рівня води у Дніпрі

Мешканці другого за населенням міста Полтавщини скаржаться у соціальних мережах на дезінформацію. Влада ж закликала не панікувати.

Як вдалося з'ясувати медіаагенція «Останній Бастіон», до заходу води на приватні ділянки та подвір'я залишилось ледь не дві сходинки. Станом на п'ятницю, 19 квітня, різко піднявся рівень Дніпра в обох прилеглих до Кременчука водосховищах.

Своєю чергою, начальник районної (державної) військово-цивільної адміністрації Олег Лєднік відзвітував про відсутність підтоплень: «За моїми даними, рівень води у Дніпрі зараз у межах норми. Тож жодної загрози підтоплення обійсть у Кременчуцькій громаді немає».

Власники дач у селах Кривуші та Самусіївка не такі позитивні, як чиновник, бо на власні очі бачать ситуацію. Громадяни нарікають на ігноруванні проблеми, адже за минулий тиждень у Кременчуцькому та Кам'янському водосховищах рівень річкової води зріс мінімум на 40-50 сантиметрів.

«Що можу сказати, так це те, що ми очікуємо приходу паводкових вод. Однак, на щастя, цього року їх рівень буде значно меншим, ніж торік, а тому загрози підтоплення немає. Це все паніка, поширена ворогом для дестабілізації ситуації у Кременчуці», — додав Олег Лєднік.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, що на Полтавщині планують укріпити береги річки Псел. Днями фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі».

Читайте також:
Полтава
Службовий катер «Еко рейд 4» був виявлений підпаленим і зниклим зі своєї стоянки під охороною підприємства. Злочинців шукає поліція.
14 травня, 08:12
Полтава
Автошлях, який сполучає українську столицю з Борисполем, Кременчуком, Дніпром і Запоріжжям негайно потребує ремонту. Причому, капітального.
28 квітня, 12:45
Кримінал
Голова Броварської районної (державної) військово-цивільної адміністрації збив 4 пішоходів на переході. Володимир Майбоженко був п'яний.
26 квітня, 21:46
Полтава
Переправу через ставок у селі Зубівка нарешті привели до задовільного стану. Дарма, що полотно з ямами поруч лишилося незмінним.
25 квітня, 12:32
Політика
Обов’язки міського голови Запоріжжя виконуватиме «слуга народу» Регіна Харченко
24 квітня, 17:00
Полтава
На превеликий жаль, проблеми з дурнями та дорогами характерні не тільки для росії. У Полтавському краю теж вистачає подібного.
21 квітня, 13:54