Влада Кременчука лякає містян руйнуванням ГЕС

ПОЛТАВА
14 квітня, 08:09
Влада Кременчука лякає містян руйнуванням ГЕС

Нещодавні ракетно-дронові удари московитів по енергетичній системі Україні змусили чиновників звернути увагу на критичну інфраструктуру.

Красномовним доказом слугує попередження, оприлюднене пресслужбою Кременчуцької міської ради. Чиновники із департаменту цивільного захисту та оборони навіть підготували порядок проведення евакуації населення, у разі руйнування гідроелектростанції та греблі.

В органі місцевого самоврядування не пояснили, із чим саме пов'язане раптове ширення серед жителів громади подібних панічних настроїв. Очевидно, чиновники та депутати побоюються (чи може це запрошення? — прим. ред.) завдання московитами удару по Кременчуцькій ГЕС.

«Кременчуцька міська територіальна громада знаходиться поряд із великою гідротехнічною спорудою — Кременчуцькою ГЕС, руйнування якої може привести до техногенної аварії із формуванням зони можливого катастрофічного затоплення. До зони можливого катастрофічного затоплення територіально потрапляють центральна і правобережна частина міста Кременчук, населені пункти Потоки, Мала Кохнівка, Соснівка, Придніпрянське.

Увага, час підходу «високої води» до міста складає від 30 до 45 хвилин! Населення, що проживає у зоні можливого катастрофічного затоплення, повинно знати про загрози, порядок дій у випадку загрози катастрофічного затоплення, діяти швидко. На випадок можливого підтоплення передбачена обов'язкова евакуація населення, затверджений план евакуації, створені органи евакуації», — повідомили у пресслужбі Кременчуцької міськради.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» зауважує, що Міністерство енергетики України закликало Зе-владу не поширювати інформацію про наслідки масованих ворожих ударів. Розголошення є дуже великою загрозою, якою користуються московити.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Вітчизняні телеком-оператори «Київстар» і «Vodafone» від травня 2024 активно тестують можливості запуску 5G-мережі. «Life Cell» пасе задніх.
04 грудня, 07:17
Економіка
Перерва у роботі інфраструктурного об'єкта тривала 2 роки. Головною причиною були наслідки російського воєнного вторгнення й окупація.
15 вересня, 16:21
Економіка
Найбільша в Україні гідротехнічна споруда потребує капітального ремонту. Але близькість фронту заважає реалізувати задумане й намічене.
04 серпня, 10:27
Опінії
Не встигли по той бік фронту оклигати від лиха в Оренбурзькій області, як з'явилася чергова напасть. Цього разу в окупованій Карелії.
31 липня, 07:09
Полтава
Міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього» має власне укриття. Від нині там ховатимуться у разі ракетної загрози.
21 червня, 19:12
Політика
Окупаційно-терористичний контингент РФ завершує першу чергу будівництва залізниці. Невдовзі Кримський міст не буде потрібен загарбникам.
28 березня, 07:11