Кременчуківців кличуть на безоплатні військові вишколи

ПОЛТАВА
15 червня, 08:09
Кременчуківців кличуть на безоплатні військові вишколи

Небайдужі до долі України повнолітні жителі Полтавщини мають змогу набути навичок поводження з вогнепальною зброєю на спецполігоні.

Відповідне оголошення виклали на Facebook-сторінці Добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ-12) міста Кременчук, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Уточнюється, що для всіх охочих участь у заняттях воєнного характеру відбувається на безоплатній основі, зброю з набоями видають на базі вказаного підрозділу виключно задля навчання.

«З перших днів війни ми проводимо вишколи для цивільного населення міста. Наша мета: навчити кременчуківців безпечному поводженню зі зброєю, основам індивідуальної тактики та базовим знанням з тактичної медицини. Хочеш миру – готуйся до війни», – йдеться у повідомленні ДФТГ-12.

На додачу організатори стверджують, що тим особам, котрі зарекомендують себе як дисциплінована і відповідальна людина, після проходження курсу, запропонують стати до лав добровольчого підрозділу.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що поки на Сході та Півдні українські захисники успішно стримують навалу російських окупантів, на Заході вже готують свіжі сили для ротації.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Відсутність тіла і заяв правоохоронних органів Швеції свідчить про свідому імітацію вбивства відомого чеченського громадського діяча.
06 грудня, 06:45
Війна
Попри значний відсоток підтримки агресії проти України всередині РФ, там давно й активно діють малі групи незгодних із режимом радикалів.
05 грудня, 08:45
Кримінал
З-поміж імовірних замовників кривавої розправи – диктаторські режими росії та Ірану, котрим заважає сильна Туреччина.
13 листопада, 16:51
Кримінал
Підпільний цех із виготовлення й зберігання нелегальних алкогольних і тютюнових виробів більше не буде труїти українців та європейців.
10 листопада, 17:00
Світ
У Туреччині стартували командно-штабні навчання, в яких беруть участь військовослужбовці сусідніх південнокавказьких держав.
24 жовтня, 20:27
Спорт
Юні спортсмени Полтавської області спромоглися здобути 24 нагороди на змаганнях, присвячених Чину воїнів Збройних Сил України.
18 вересня, 20:00