Кремль хоче залякати Україну і показати силу Заходу, – міністр оборони Естонії

СВІТ
17 квітня, 07:01
Міністр оборони Естонії Калле Лаанет
Міністр оборони Естонії Калле Лаанет
Фото: Postimees

Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.

Таку думку у коментарі для видання "Delfi" висловив міністр оборони Естонської Республіки Калле Лаанет, попередивши про можливість нової ескалації.

Урядовець наголосив, що першочергова мета Кремля полягає у залякуванні України й примушенні її до капітуляції.

«Я бачу, що Москва прагне зробити все можливе, аби Київ залишив свої прагнення щодо вступу до НАТО. Ось чому другою метою може бути бажання російської влади продемонструвати наявну силу у той час, коли Північноатлантичний альянс проводить масштабні навчання "Defender 21". Маємо бути готові до ймовірної провокації з боку Росії», – зазначив Калле Лаанет.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міністри закордонних справ балтійських країн прибули до Києва, щоби підтримати Україну у війні з РФ.

Читайте також:
Терорист намагався провести рекогностування місцевості на лінії розмежування.
вчора, 15:15
Діяльність Дейфа розвінчує міф про всепроникність ізраїльських спецслужб, які програють у зіткненні з ідейно переконаними противниками.
06 травня, 15:28
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
22 квітня, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.
16 квітня, 18:34