Кремль хоче залякати Україну і показати силу Заходу, – міністр оборони Естонії

СВІТ
17.04.2021, 07:01
Міністр оборони Естонії Калле Лаанет
Міністр оборони Естонії Калле Лаанет
Фото: Postimees

Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.

Таку думку у коментарі для видання "Delfi" висловив міністр оборони Естонської Республіки Калле Лаанет, попередивши про можливість нової ескалації.

Урядовець наголосив, що першочергова мета Кремля полягає у залякуванні України й примушенні її до капітуляції.

«Я бачу, що Москва прагне зробити все можливе, аби Київ залишив свої прагнення щодо вступу до НАТО. Ось чому другою метою може бути бажання російської влади продемонструвати наявну силу у той час, коли Північноатлантичний альянс проводить масштабні навчання "Defender 21". Маємо бути готові до ймовірної провокації з боку Росії», – зазначив Калле Лаанет.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", міністри закордонних справ балтійських країн прибули до Києва, щоби підтримати Україну у війні з РФ.

Читайте також:
Війна
Варшавський суд ухвалив рішення про арешт на 60 діб двох громадян України, підозрюваних у скоєнні диверсій на залізниці в Польщі.
вчора, 19:24
Війна
WSJ розкрив деталі секретного плану Німеччини.
вчора, 18:54
Війна
Команда аквалангістів, які збирали сміття, виявила біля узбережжя Вельсу те, що, як вважається, є російським пристроєм стеження.
24 листопада, 09:21
Світ
Над авіабазою «Фолькель» у Нідерландах помітили безпілотники. Військові застосували проти них зброю.
22 листопада, 19:44
Війна
В основі плану лежить нова Європейська система посиленого реагування на військову мобільність.
19 листопада, 10:45
Війна
Польща звернулася за допомогою до США для розслідування диверсій на залізниці і для цього є «налагоджені контакти».
19 листопада, 10:21