Кремль хоче затягнути маріонеткове Придністров'я у війну проти України

ВІЙНА
26 квітня, 17:00
Кремль хоче затягнути маріонеткове Придністров'я у війну проти України

Путінський режим всіляко намагається розгорнути другий фронт проти України, особливо після невдачі з втягуванням білоруської армії.

Саме з цієї причини кремлівські спеціальні служби днями вдалися до відвертих провокацій у самопроголошеному утворенні "Придністровська Молдавська Республіка".

Такі відомості оприлюднив Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, ФСБ РФ через мережу підконтрольних Telegram-каналів ("Легитимный", "ЗеРада", "Приднестровец", "Чёрный Квартал" тощо) поширюють фейки про нібито намагання Україні здійснити напад на тимчасово окуповану росіянами частину суверенної Республіки Молдови через склад боєприпасів у Колбасній.

«Провокації московії у Придністров'ї полягають у спробі відкрити додатковий фронт в Одеській області. Така ситуація змусить ЗСУ перетягнути сили в цьому напрямку, послабивши їх у Миколаївській області. Придністров'я має слідувати білоруському сценарію – підтримка ерефії без вступу в активну фазу війни. Наступна причина – виправдання своїх дій в Україні. Скинувши обстріли в Тирасполі на ЗСУ, росія, "рятуючи своїх", виправдовує вторгнення в Україну і смерті тисяч власних солдатів», – повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО.

Водночас уточнюється, що розхитуючи маріонетковий сепаратистський анклав на Лівобережжі Дністра росіяни також хочуть відвести увагу від багатостраждального Маріуполя, де щодня з'являються нові братські могили з закатованими українцями.

Слід зауважити, що Україні й справді важливо ліквідувати Придністров'я, але виключно для того, щоб уникнути спроби посилення там окупаційно-терористичного угруповання країни-агресора, котре загрожує безпеці Вінницької та Одеської областей.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за багатомісячну за блокаду Маріуполя ми розплатимося ліквідацією ракової пухлини під назвою "ПМР", і цей час наближається.

Кремль хоче затягнути маріонеткове Придністров'я у війну проти України_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27 листопада, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07 жовтня, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25 липня, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23 липня, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11 травня, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01 травня, 21:44