Кремль марить химерою «Новоросії», – Рефат Чубаров

ВІЙНА
22.04.2022, 18:17
Кремль марить химерою «Новоросії», – Рефат Чубаров
Фото: Google

Не чекаючи третього етапу воєнної агресії, згідно з яким Москва знову готується атакувати Київ, путінські генерали хочуть дійти до Дністра.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, відтепер усім громадянам України та нашим партнерам доведеться залучити всі ресурси, щоби знести Кремлю його вежі ще й на цьому етапі.

«Держава-терорист російська федерація в особі заступника командувача Центрального військового округу офіційно оголосила про наступні свої дії в ході другого етапу російсько-української війни, що розпочався повномасштабним вторгненням російських військ на материкову частину України 24 лютого 2022 року. Йдеться про плани Москви щодо встановлення "повного контролю над Донбасом та Південною Україною..., що дозволить створити сухопутний коридор та впливати на життєво важливі об'єкти ЗСУ". Є ще й інші нюанси, зокрема пов'язані з Придністров'ям, тому Молдові слід не розслаблятися, а вступити у військову коаліцію з Україною», – зазначив Рефат Чубаров.

Лідер киримли переконаний, Україна та колективний Захід мають згуртуватися як ніколи, щоби не просто зламати всі плани агресора, а й відкинути його "за Можай".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.

Кремль марить химерою «Новоросії», – Рефат Чубаров_1
Читайте також:
Війна
Відчуття слабкості динамічне. Адже слабкими себе відчувають терористи, у нашому випадку російські, відносно до власних примарних очікувань.
14 квітня, 21:07
Світ
Уряд Тайваню засудив китайську військову загрозу
12 квітня, 15:04
Світ
Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.
11 квітня, 17:38
Війна
Звіт британських аналітиків про невійськові операції рф.
07 квітня, 12:25
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
31 березня, 17:17
Війна
Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.
30 березня, 17:12