Кремль марить химерою «Новоросії», – Рефат Чубаров

ВІЙНА
22 квітня, 18:17
Кремль марить химерою «Новоросії», – Рефат Чубаров
Фото: Google

Не чекаючи третього етапу воєнної агресії, згідно з яким Москва знову готується атакувати Київ, путінські генерали хочуть дійти до Дністра.

Про це на своїй Facebook-сторінці написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, відтепер усім громадянам України та нашим партнерам доведеться залучити всі ресурси, щоби знести Кремлю його вежі ще й на цьому етапі.

«Держава-терорист російська федерація в особі заступника командувача Центрального військового округу офіційно оголосила про наступні свої дії в ході другого етапу російсько-української війни, що розпочався повномасштабним вторгненням російських військ на материкову частину України 24 лютого 2022 року. Йдеться про плани Москви щодо встановлення "повного контролю над Донбасом та Південною Україною..., що дозволить створити сухопутний коридор та впливати на життєво важливі об'єкти ЗСУ". Є ще й інші нюанси, зокрема пов'язані з Придністров'ям, тому Молдові слід не розслаблятися, а вступити у військову коаліцію з Україною», – зазначив Рефат Чубаров.

Лідер киримли переконаний, Україна та колективний Захід мають згуртуватися як ніколи, щоби не просто зламати всі плани агресора, а й відкинути його "за Можай".

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.

Кремль марить химерою «Новоросії», – Рефат Чубаров_1
Читайте також:
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45
Війна
Загрози з боку республіки Білорусь посилюються, оскільки самозваний президент сусідньої країни не полишає спроб відкрити "другий фронт".
09 червня, 20:47
Війна
Кожен, хто пропонує Україні відмовитися від будь-якого міліметра власної суверенної території, порушує національні цінності та інтереси США.
06 червня, 20:32
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56