Кремль наказав робити дрони-камікадзе замість хліба

ВІЙНА
29 березня, 20:38
Кремль наказав робити дрони-камікадзе замість хліба
Фото: Google

На кількох хлібокомбінатах ресурсної федерації московії взялися у терміновому порядку виробляти коптери для потреб окупантів.

Такі відомості повідомила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на кишеньковий рупор кремлівської пропаганди "Коммерсантъ".

З'ясувалося, що замовником виступив державний монополіст "Ростех", понад половину акцій якого належать підсанкційному путінському олігарху Сєргєю Чємєзову.

Виконавцями призначили кілька заводів, які до сьогодні взагалі не мали жодного стосунку до військово-промислового комплексу: Тамбовський і Кіровський хлібокомбінати, а також Новоросійська швейна фабрика.

Як свідчать самі працівники вищенаведених підприємств, замість виробництва хліба і тканини вони зайняті клепанням дронів для війська, кожен із яких коштує 25-30 тисяч рублів.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що уламки 2-метрового БПЛА із розпізнавальними відзнаками у синьо-жовтих барвах і з гаслом "Слава Україні" виявили на околиці Москви.

Читайте також:
Економіка
Головний німецький військово-промисловий концерн готовий випускати з конвеєра танки, системи протиповітряної оборони та боєприпаси.
09 травня, 17:42
Війна
Близькосхідна ісламська республіка, керована шиїтським військово-політичним режимом аятол, вчиться на російсько-українській війні.
30 квітня, 20:22
Світ
Надаючи Україні зброю, батьківщина Наполеона Бонапарта і Шарля де Ґолля зміцнює власну національну безпеку.
24 березня, 20:50
Економіка
Найбільший оборонний підрядник Німеччини повідомив про рекордні прибутки на тлі розгортання повномасштабної російської агресії.
16 березня, 17:09
Війна
Депутат Державної Думи від партії "Єдина Росія" Андрєй Гурульов навідався на танковий завод, проінспектувавши виробництво зброї.
14 березня, 17:32
Світ
Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.
05 лютого, 21:04