Кремль оголосив полювання на лідерів поневолених Росією корінних народів

СВІТ
20 лютого, 18:37
Кремль оголосив полювання на лідерів поневолених Росією корінних народів

Генеральна прокуратура ресурсної федерації московії визнала "небажаною" Лігу вільних націй через "поширення сепаратистських настроїв".

Відповідне рішення сьогодні, 20 лютого, оприлюднено пресслужбою російського правопохоронного відомства, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

В обґрунтуванні прокурорів наголошено, що діяльність організації «загрожує основам конституційного ладу та безпеки РФ», а її лідери «виступають із сепаратистськими націоналістичними гаслами».

Своєю чергою, учасники Ліги вільних націй (башкири, мокшани, ойрат-калмики, ерзяни, татари, буряти) не погоджуються з рішенням, але підтвердили, їхня мета – остаточний розвал РФ на національні держави, чого так бояться у Москві.

Цілком очевидно, що Україна має всіляко підтримувати подібні рухи, адже вони наближають нашу спільну перемогу над російським агресором і поневолювачем корінних народів, але на вулиці Банковій і на Михайлівській площі про це воліють не думати.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вихідці з окупованої росіянами республіки Дагестан звернулися до уряду України та світу із закликом ізолювати країну-агресорку.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
вчора, 21:56
Політика
Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.
08 вересня, 21:51
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00
Світ
Станом на тепер шиїтський військово-релігійний режим дуже близький до здобуття необхідного рівня збагаченого урану для атомової зброї.
21 серпня, 17:48
Економіка
Серпень – традиційно найзастійніший, якщо не тужливий, місяць у російському політичному житті. Так було майже зажди у новітній історії.
11 серпня, 17:22
Політика
Ростислав Кравець вважає, що в Україні запроваджують кріпацтво: людина отримуватиме копійки за важку працю, пов’язану з відбудовою країни
11 серпня, 15:11