Калмицький політемігрант виграв суд у Франції

ПОЛІТИКА
25 січня, 08:00
Калмицький політемігрант виграв суд у Франції

Активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов не буде депортований до РФ на вимогу ФСБ.

Про це повідомили у Лізі Вільних Націй, учасники якої провели масштабний протест по всьому світу, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що напередодні 22-річний Алєксандр Чурюмов зумів виграти судовий процес у справі про видворення на Московію і тепер просить надати йому політичний притулок в Європі.

Молодий представник Конгресу ойрат-калмицького народу відомий завдяки публічним виступам за незалежність Калмикії, а тому задля збереження власного життя і виїхав до Франції.

«У зв'язку з переслідуванням діячів Калмицького національного руху, Алєксандр виїхав із РФ до Сакартвело наприкінці вересня 2022 року. У січні 2023 року він прилетів до Франції та в аеропорту Шарля де Голля запросив політичний притулок. Французька влада поставила під сумнів законність перебування Чурюмова у країні та реальність загрози його життю на Росії. Зараз з Алєксандром усе добре, він виграв у суді», – відзвітували у Лізі Вільних Націй.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що парадигма будь-якої імперії формується завдяки прагненню об'єднання необмеженої кількості народів і земель силою універсальної влади.

Читайте також:
Кримінал
Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.
22 березня, 20:42
Світ
Каральні органи ресурсної федерації московії не припиняють репресивний тиск і терор проти представників корінних фіно-угорських народів.
13 березня, 17:58
Світ
Восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.
11 березня, 18:13
Світ
В Україні майже не говорять про боротьбу за свободу уярмлених Москвою корінних народів, але попри це не припиняється опір спільному ворогу.
01 березня, 16:58
Політика
Поки підданий московському Кремлю "рәис" Рустам Мінніханов згортає суверенітет Татарстану, політемігранти готуються до його відновлення.
06 лютого, 17:01
Світ
Корінні народи ресурсної федерації московії не бажають надалі перебувати у складі недоімперії, тому активно гуртують самостійників.
26 січня, 14:31