Калмицький політемігрант виграв суд у Франції

ПОЛІТИКА
25.01.2023, 08:00
Калмицький політемігрант виграв суд у Франції

Активний представник Конгресу ойрат-калмицького народу Алєксандр Чурюмов не буде депортований до РФ на вимогу ФСБ.

Про це повідомили у Лізі Вільних Націй, учасники якої провели масштабний протест по всьому світу, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що напередодні 22-річний Алєксандр Чурюмов зумів виграти судовий процес у справі про видворення на Московію і тепер просить надати йому політичний притулок в Європі.

Молодий представник Конгресу ойрат-калмицького народу відомий завдяки публічним виступам за незалежність Калмикії, а тому задля збереження власного життя і виїхав до Франції.

«У зв'язку з переслідуванням діячів Калмицького національного руху, Алєксандр виїхав із РФ до Сакартвело наприкінці вересня 2022 року. У січні 2023 року він прилетів до Франції та в аеропорту Шарля де Голля запросив політичний притулок. Французька влада поставила під сумнів законність перебування Чурюмова у країні та реальність загрози його життю на Росії. Зараз з Алєксандром усе добре, він виграв у суді», – відзвітували у Лізі Вільних Націй.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що парадигма будь-якої імперії формується завдяки прагненню об'єднання необмеженої кількості народів і земель силою універсальної влади.

Читайте також:
Політика
Московський режим під проводом бункерного діда путіна став на шлях фіноненависництва. Йому мало демонізації лише України з українцями.
06 червня, 14:53
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17