Кремль показово «грає м'язами» на кордоні з Україною

ВІЙНА
02 листопада, 07:59
Кремль показово «грає м'язами» на кордоні з Україною

США та ЄС стурбовані новим кількісним зростанням військ РФ біля кордонів з Україною у Ростовській, Воронезькій і Курській областях.

Заяви дипломатів із Вашинґтона і Брюсселя виклали на шпальтах авторитетного видання "The Washington Post", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Американські та європейські високопосадовці порівнюють поточне збільшення російського угруповання з цьогорічним квітневим загостренням, коли Москва намагалася схилити Київ до капітуляції.

«Державний департамент США та Європейська служба зовнішніх справ серйозно стурбовані концентрацією військ і техніки ЗС РФ у тимчасово окупованому Криму і біля кордонів з Україною, хоча про якісь великомасштабні навчання не повідомлялося. В останні тижні риторика російської влади щодо України знову стала жорсткішою, а ситуація у зоні конфлікту на Донбасі набула загрозливої напруженості», – цитує неназваних дипломатів видання "The Washington Post".

Водночас у соціальних мережах прокремлівські користувачі навмисно знову викладають відеоролики, на яких зафіксовано переміщення російської військової техніки нібито у західних та південних регіонах РФ.

Судячи зі стилістики, оприлюднені однотипні сюжети готують ті самі люди, швидше за все – підрозділи пропаганди російського міністерства оборони виключно з однією метою: залякати українців.

Однак маємо заспокоїти наших співгромадян, адже на сьогодні путінський режим не здатний організувати масштабної агресії, бо моральний і бойовий стан ЗС РФ залишає бажати кращого, особливо на тлі нещодавнього застосування Збройними Силами України безпілотників типу "Bayraktar".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні флагман шостого флоту США – бойовий корабель "USS Mount Whitney" – увійшов у Чорноморську акваторію.

вибір редакції
Читайте також:
Учасникам зборів забезпечуються грошове та речове забезпечення
вчора, 11:13
Про це заявив офіційний представник адміністрації президента США
04 грудня, 11:21
Наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів
04 грудня, 10:51
Всі заходи контролюються представниками штабу 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.
03 грудня, 15:30
Росія братиме на себе більший ризик у колишніх радянських та східноєвропейських державах.
24 листопада, 16:09
Генріх Гіммлер пишався б бойовиками ЦАХАЛ, які безкарно вриваються у будинки арабів на Західному березі річки Йордан.
19 листопада, 12:53