Кремль показово «грає м'язами» на кордоні з Україною

ВІЙНА
02.11.2021, 07:59
Кремль показово «грає м'язами» на кордоні з Україною

США та ЄС стурбовані новим кількісним зростанням військ РФ біля кордонів з Україною у Ростовській, Воронезькій і Курській областях.

Заяви дипломатів із Вашинґтона і Брюсселя виклали на шпальтах авторитетного видання "The Washington Post", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Американські та європейські високопосадовці порівнюють поточне збільшення російського угруповання з цьогорічним квітневим загостренням, коли Москва намагалася схилити Київ до капітуляції.

«Державний департамент США та Європейська служба зовнішніх справ серйозно стурбовані концентрацією військ і техніки ЗС РФ у тимчасово окупованому Криму і біля кордонів з Україною, хоча про якісь великомасштабні навчання не повідомлялося. В останні тижні риторика російської влади щодо України знову стала жорсткішою, а ситуація у зоні конфлікту на Донбасі набула загрозливої напруженості», – цитує неназваних дипломатів видання "The Washington Post".

Водночас у соціальних мережах прокремлівські користувачі навмисно знову викладають відеоролики, на яких зафіксовано переміщення російської військової техніки нібито у західних та південних регіонах РФ.

Судячи зі стилістики, оприлюднені однотипні сюжети готують ті самі люди, швидше за все – підрозділи пропаганди російського міністерства оборони виключно з однією метою: залякати українців.

Однак маємо заспокоїти наших співгромадян, адже на сьогодні путінський режим не здатний організувати масштабної агресії, бо моральний і бойовий стан ЗС РФ залишає бажати кращого, особливо на тлі нещодавнього застосування Збройними Силами України безпілотників типу "Bayraktar".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні флагман шостого флоту США – бойовий корабель "USS Mount Whitney" – увійшов у Чорноморську акваторію.

Читайте також:
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38
Війна
Мобілізовані на тимчасово окупованій частині Донецької області проросійські військовики готуються наступати на Кривий Ріг.
30 квітня, 21:17