Кремль прагне дискредитувати вище державне і військове керівництво України, — ГУР МО

26.11.2020, 10:37
Кремль прагне дискредитувати вище державне і військове керівництво України, — ГУР МО
Фото: Аргумент

Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.

Інформацію про це оприлюднили на офіційному сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що російські пропагандисти, крім воєнної тематики, взяли на озброєння висвітлення проблем пов’язаних із пандемією COVID-19.

«Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави та дискредитація їхньої діяльності з урегулювання ситуації на фронті війни з РФ. Окремим напрямом є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних наслідків від спалаху коронавірусу. Зазначена інформаційна кампанія з боку РФ свідчить про слабкість російських позицій та неспроможність Кремля досягти свої цілей в Україні», —  йдеться у повідомленні ГУР МО.

Читайте також:
Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.
25 січня, 08:51
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.
09 січня, 08:59
В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.
02.12.2020, 12:14
Хто б не був при владі в РФ, він повинен знаходиться у повній ізоляції через незаконно захоплений Крим і війну на Донбасі.
20.11.2020, 12:16