Кремль приховує інформацію про бранця ФСБ РФ Тумгоєва

СВІТ
09 липня, 10:15
Кремль приховує інформацію про бранця ФСБ РФ Тумгоєва
Фото: zmina.info

На сьогодні доля Тимура Тумгоєва, якого уряд Петра Порошенка таємно видав путінському режиму, знаходиться у руках каральних органів РФ.

Про це повідомило видання "Кавказ-Центр" із посиланням на слова сестри чоловіка, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Добровольця з лав миротворчого батальйону імені Шейха Мансура, який приїхав захищати Україну від російських окупантів, можуть насильно утримувати у катівнях однієї з в'язниць Саратовської області, але достеменно його місце перебування невідоме.

Кремлівські каральні органи постійно відмовляють родичам і близьким у доступі до інформації про стан здоров'я Тимура Тумгоєва, посилаючися нібито на його власне небажання спілкуватися.

За словами сестри бранця, в останній раз вона розмовляла з ним ще 21 травня поточного року і з того часу не має ніяких відомостей про нього.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва також втратила з ним зв'язок.

вибір редакції
Читайте також:
Під Мінськом будують великий концтабір для політичних в'язнів.
05 серпня, 19:40
Вчора дружина затриманого в Криму журналіста Владислава Єсипенка влаштувала одиночний пікет під Офісом президента
08 липня, 17:30
Він був затриманий разом із Сенцовим і сидів в Магадані, Москві та Батайську.
07 травня, 19:50
Засуджений російськими терористами у справі «українських диверсантів» Олексій Бессарабов звернувся до держсекретаря США Ентоні Блінкена.
05 травня, 17:37
Пам'ятайте про політв'язнів в Криму
04 березня, 17:35