Кремлівські шпигуни намагаються «підірвати» європейську систему безпеки

СВІТ
21.06.2021, 10:34
Кремлівські шпигуни намагаються «підірвати» європейську систему безпеки
Фото: Õhtuleht

На дедалі аґресивнішу діяльність російських спецслужб на території Європейського союзу має бути симетрична відповідь.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Politico" висловив керівник Департаменту охоронної поліції (ест. Kaitsepolitseiamet) Естонської республіки Арнольд Сінісалу.

За його словами, гучні справи кремлівських шпигунів за останні 10 років створили занадто великі дипломатичні проблеми для низки урядів країн Європи.

«Я вважаю, що ні для кого не є таємницею, що російські спецслужби перестали удавати, що поважають міжнародне право, етику або навіть людське життя, працюючи на європейському терені. Зараз очевидно, що маски знято і ніхто вже не намагається приховати своєї участі у здійсненні замахів, кібератак, саботажних вибухах складів зброї та безкарному нищенні політичних інститутів», — заявив Арнольд Сінісалу.

Його колега — директор Поліції безпеки (фін. Suojeluspoliisi) Фінляндської республіки Антті Пелттарі — висловлює схожі думки, попереджаючи про загрози для цілого Заходу, що їх продукує РФ.

«Російська розвідка є постійною загрозою для всіх без виключення європейських країн. Спецслужби Кремля, у першу чергу, намагаються отримати секретну інформацію та посилити прихований вплив на цільові, важливі з ґеополітичної точки зору, країни. Обидва ці завдання є однаково важливими для російської розвідки на сьогодні», — прокоментував ситуацію Антті Пелттарі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.

Читайте також:
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08 квітня, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18 березня, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15 січня, 15:42
Новини
Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.
27.12.2021, 14:09
Світ
Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.
10.12.2021, 12:29
Світ
Внаслідок ураження новою зброєю американський персонал та їхні рідні зазнали серйозних пошкоджень мозку.
25.11.2021, 15:54