Москва з Пекіном займаються кібершпигунством, — звіт Поліції безпеки Фінляндії

СВІТ
07 квітня, 12:13
Москва з Пекіном займаються кібершпигунством, — звіт Поліції безпеки Фінляндії

Головними загрозами для державної стабільності та національної безпеки Фінляндії є діяльність шпигунів РФ і КНР у кіберпросторі.

На цьому наголошують автори щорічного звіту Поліції безпеки (фін. Suojeluspoliisi), нещодавно оприлюдненого на сайті відомства.

Також підкреслюється, що Кремль розглядає ведення війни у мережі як один із важливих інструментів втілення власної агресивної зовнішньої політики.

Між тим комуністичний Китай просуває у кіберпросторі Фінляндії свої наративи пов'язані з пандемією коронавірусу та ситуацією довкола уйґурів у регіоні Сіньцзянь.

Фактично, зазначені обставини спонукають Поліцію безпеки визначити ключовим пріоритетом своєї роботи на сьогодні – вчасне попередження негативних спецоперацій ворожих кібершпигунів, які прагнуть похитнути усталену позицію демократичної фінляндської влади.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що китайські комуністи активізували свою діяльність на території Фінляндії.

Читайте також:
Путінська маріонетка Олександр Лукашенко взявся безпідставно залякувати своїх сусідів воєнною технікою, готується можлива провокація.
23 березня, 13:43
Дальність ураження Tomahawk Block V до 5500 кілометрів.
18 березня, 14:34
"Оточений зусібіч" країнами-членами НАТО, путінський режим взявся нарощувати свою військову присутність в Арктичному регіоні.
10 березня, 13:46
Посол Ізраїлю вимагає (!) скасувати перейменування тернопільського стадіону на честь Шухевича.
09 березня, 21:00
Турки погрожують відправити військову техніку в Китай.
08 березня, 15:57
США взялися постачати нейтральній Фінляндії новітні реактивні ракетні комплекси M30A2 та M31A2 великої дальності.
19 лютого, 07:23