Кремлівські силовики шукатимуть порушників через нейромережу

СВІТ
16.11.2020, 11:54
Кремлівські силовики шукатимуть порушників через нейромережу
Фото: bastion.tv

Міністерство внутрішніх справ РФ планує впровадити державну систему штучного інтелекту для виявлення злочинців.

Про це вранці 16 листопада повідомило видання "Коммерсантъ" з посиланням на свої джерела в російському уряді.

Кремлівські силовики вже презентували відповідний законопроєкт, на втілення в життя якого з бюджету буде виділено 55 мільярдів рублів (майже 20 мільярдів гривень).

Станом на тепер відомо, що структурні підрозділи МВС РФ мають до кінця поточного року підготувати технічні завдання для правоохоронної нейромережі.

А вже за 3 роки розпочнуться безпосередні дослідно-конструкторські роботи зі створення програмного забезпечення для «визначення індивідуальних анатомічних ознак людини, отриманих із біологічного матеріалу з місць скоєння злочинів».

Між тим нагадаємо, сьогодні порядок денний на Росії визначається спецслужбами, які систематично здійснюють репресії проти власних громадян, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Російські народні обранці надають перевагу морським узбережжям Іспанії, Франції та Латвії, щоби тримати там дорогу нерухомість.
17 квітня, 15:45
Або про звірку інсургентної потуги у братів-слов'ян...
16 березня, 09:48
Політологічний етюд.
29 січня, 08:51
Кремлівські лікарі планують провести чергове хірургічне втручання з метою поліпшити життєдіяльність очільника РФ.
06 січня, 10:12
Універсальною ідеєю, якою Кремль прокладає собі шлях до реалізації своїх стратегій на Заході, є так звана "корупційна гідра".
27.11.2020, 08:51
Теперішній очільник Кремля, котрий здійснює агресію щодо кількох країн світу, воліє здобути безсмертя будь-якими шляхами.
13.07.2020, 10:45