Кримськотатарський Меджліс: жодних територіальних поступок окупанту

ПОЛІТИКА
30.03.2022, 19:37
Кримськотатарський Меджліс: жодних територіальних поступок окупанту

Допоки російські окупаційно-терористичні війська перебувають у Криму, на Херсонщини, Запоріжжі, Донеччині та Луганщині миру не буде.

Із відповідною заявою до чинної влади України виступили члени Меджлісу кримськотатарського народу, яких підтримав народний депутат IX скликання Мустафа Джемілєв.

Зазначається, що учасники заслухали доповідь лідера киримли з приводу зустрічі 29 березня 2022 року у Стамбулі членів української делегації з представниками росії та обмінялися думками, лейтмотив яких полягає у відмові будь-яких територіальних поступок агресору.

«Членами Меджлісу кримськотатарського народу було звернено увагу усіх політиків України та в цілому українського суспільства на незмінну  позицію вищого представницького органу корінного кримськотатарського народу, викладеної  у Заяві від 18 березня 2022 року "Про переговори між Україною та російською федерацією щодо завершення війни, розпочатої РФ 20 лютого 2014 року", де закріплено, що обов'язковою  умовою для ведення офіційних переговорів уповноваженими представниками двох країн, а також з представниками будь-яких залучених сторін і міжнародних організацій з питання завершення російсько-української війни має бути умова відновлення державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави у межах міжнародно визнаного державного кордону, включаючи територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», – йдеться у заяві Меджлісу.

Водночас і Мустафа Джемілєв, і його близький соратник Рефат Чубаров наголосили, ця 8-річна війна обов'язково завершиться цілковитим відновленням територіальної цілісності України, жодних інших варіантів народ не підтримає.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Меджліс закликає вжити жорстких заходів до РФ через злочини щодо українців та киримли.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
В нас один ворог — росія... і один зрадник — влада...
вчора, 16:00
Опінії
Ми повинні очистити від російських окупантів святу українську землю!
23 лютого, 10:50
Новини
Жоден уряд, жоден політик, вождь і лідер не здатен зробити для нас більше, ніж ми можемо зробити самі.
20 лютого, 17:31
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 09:05
Опінії
Об'єктом знищення є не чиновники, а всі українці. Об'єктом геноциду є не держава, а нація.
12 січня, 11:01
Опінії
Я вірю, що з такою кількістю патріотів Україна переможе у цій страшній війні, бо ніхто і ніколи не зламає нас.
03 січня, 11:20