Кримськотатарський Меджліс: жодних територіальних поступок окупанту

ПОЛІТИКА
30.03.2022, 19:37
Кримськотатарський Меджліс: жодних територіальних поступок окупанту

Допоки російські окупаційно-терористичні війська перебувають у Криму, на Херсонщини, Запоріжжі, Донеччині та Луганщині миру не буде.

Із відповідною заявою до чинної влади України виступили члени Меджлісу кримськотатарського народу, яких підтримав народний депутат IX скликання Мустафа Джемілєв.

Зазначається, що учасники заслухали доповідь лідера киримли з приводу зустрічі 29 березня 2022 року у Стамбулі членів української делегації з представниками росії та обмінялися думками, лейтмотив яких полягає у відмові будь-яких територіальних поступок агресору.

«Членами Меджлісу кримськотатарського народу було звернено увагу усіх політиків України та в цілому українського суспільства на незмінну  позицію вищого представницького органу корінного кримськотатарського народу, викладеної  у Заяві від 18 березня 2022 року "Про переговори між Україною та російською федерацією щодо завершення війни, розпочатої РФ 20 лютого 2014 року", де закріплено, що обов'язковою  умовою для ведення офіційних переговорів уповноваженими представниками двох країн, а також з представниками будь-яких залучених сторін і міжнародних організацій з питання завершення російсько-української війни має бути умова відновлення державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави у межах міжнародно визнаного державного кордону, включаючи територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», – йдеться у заяві Меджлісу.

Водночас і Мустафа Джемілєв, і його близький соратник Рефат Чубаров наголосили, ця 8-річна війна обов'язково завершиться цілковитим відновленням територіальної цілісності України, жодних інших варіантів народ не підтримає.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Меджліс закликає вжити жорстких заходів до РФ через злочини щодо українців та киримли.

Читайте також:
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01
Політика
Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.
06 травня, 18:34