Криворізький Голобородько перетворив РНБО на «зелений» піар-проєкт

ПОЛІТИКА
11 вересня, 20:07
Криворізький Голобородько перетворив РНБО на «зелений» піар-проєкт

Рада національної безпеки та оборони України перестала бути ефективним дорадчим органом вітчизняної влади.

Адже Володимир Зеленський і його "слуги" займаються відвертим словесним окозамилюванням, замість виконання затверджених ними ж рішень.

Про це на своїй публічній сторінці у Facebook пише член партії "Європейська Солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

Соратник Петра Порошенка наголошує, що яскравим прикладом є нещодавні заяви міністра юстиції Дениса Малюські, котрий в очі не бачив жодного документа, на підставі яких РНБО запроваджує всі санкції.

«Аби добре схарактеризувати роботу РНБО необхідно почати з того, що проти Коломойського та Дубінського, який співпрацював з активним агентом ФСБ Деркачем, досі не введено жодних санкцій. Ну, а слова Малюскі у черговий раз тільки підтверджують усю абсурдність цього цирку. Як приклад, можна також згадати митників, які були відсторонені від роботи рішенням РНБО, але за місяць повернулися на свої робочі місця», — зазначив Ігор Артюшенко.

На думку опозиційного політика, "президент Голобородько" з Кривого Рогу просто грає відведену йому олігархами роль і немає реальних важелів впливу на поточний порядок денний у державі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Зе-команда має намір залучити Маска і Безоса до процесу реформування України.

Читайте також:
Про офшорний скандал знають близько 60% українців
20 жовтня, 13:25
У Зе-команди як завжди слова розходяться з діями й це не дивно, адже популісти керовані олігархами не планують реформувати Україну.
04 жовтня, 11:37
Виступ "найвпливовішого політика світу" в майже порожньому залі ООН зовсім не був розрахований на ООН.
23 вересня, 11:36
Володимир Зеленський і команда його підприємливих ділків збагачуються, тоді як більшість українців зводить кінці з кінцями.
22 вересня, 07:59
Як голову НАЗК явно вели в оману його підлеглі!
10 вересня, 16:46
Подія позитивна, бо прискорює розуміння рівня цього парламенту і парламентарів
10 вересня, 09:25