Зе-команда сподівається, що Маск і Безос допоможуть реформувати Україну

04 вересня, 20:07
Зе-команда сподівається, що Маск і Безос допоможуть реформувати Україну

Не отримавши бажаного від спантеличеного старця Джозефа Байдена, "моторний" Володимир Зеленський гайнув по інвестиції до Кремнієвої долини.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав відомий вітчизняний історик і колумніст "Останнього Бастіону" Роман Пономаренко.

За його словами, на прикладі нещодавнього візиту українського ґаранта до США можна яскраво побачити, як змінилися зовнішньополітичні пріоритети чинної Зе-влади.

«Спочатку — суто протокольна зустріч із Байденом. Абсолютно нецікава та пустопорожня. Після Афґаністану взагалі не знаю, ким треба бути, щоби покладатись на ґарантії Держдепу і сподіватися, що США буде нас захищати та підтримувати. Але після Байдена Зеленський полетів на зустрічі з Маском, Безосом і Куком – головами найбільш корпорацій світу. Тому чітко проглядається намір, коли не маючи змоги сподіватися на підтримку США як держави, заручитися підтримкою ґлобальних, потужних і впливових корпорацій. Які наразі грають одну з ключових ролей в управлінні світом. Дуже цікаво буде, якщо вдасться досягти якихось реальних домовленостей», — переконаний Роман Пономаренко.

Водночас він додає, що власники таких ґіґантів, як "Tesla", "Amazon" та "Apple", керуватимуться не любов'ю до України, а своїми корпоративними інтересами, відтак важко сказати, чим сáме прийдеться розплачуватися нам за будь-яку їхню підтримку.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.

Володимир Зеленський виступає у Стенфорді, Каліфорнія
Володимир Зеленський виступає у Стенфорді, Каліфорнія
Читайте також:
Влада Туреччини продовжує демонструвати свою власну суб'єктність у міжнародній політичній арені; нам є чого повчитися у турків.
25 жовтня, 10:27
Дипломатка Робін Данніґан відповідатиме в Держдепартаменті США за політику щодо України та сусідів
08 вересня, 16:08
Американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.
02 вересня, 12:16
Туреччина готова співпрацювати з новою владою Афґаністану тільки після того, як рух "Талібан" доведе власну спроможність до діалоґу.
30 серпня, 08:48
Стратеґічний партнер України — Азербайджан — свідомо відмовився від участі у саміті "Crimea Platform" через вплив РФ.
27 серпня, 12:04
Ні, ці "особливо обдаровані" таки це зробили...
05 серпня, 08:12