Зе-команда сподівається, що Маск і Безос допоможуть реформувати Україну

04.09.2021, 20:07
Зе-команда сподівається, що Маск і Безос допоможуть реформувати Україну

Не отримавши бажаного від спантеличеного старця Джозефа Байдена, "моторний" Володимир Зеленський гайнув по інвестиції до Кремнієвої долини.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав відомий вітчизняний історик і колумніст "Останнього Бастіону" Роман Пономаренко.

За його словами, на прикладі нещодавнього візиту українського ґаранта до США можна яскраво побачити, як змінилися зовнішньополітичні пріоритети чинної Зе-влади.

«Спочатку — суто протокольна зустріч із Байденом. Абсолютно нецікава та пустопорожня. Після Афґаністану взагалі не знаю, ким треба бути, щоби покладатись на ґарантії Держдепу і сподіватися, що США буде нас захищати та підтримувати. Але після Байдена Зеленський полетів на зустрічі з Маском, Безосом і Куком – головами найбільш корпорацій світу. Тому чітко проглядається намір, коли не маючи змоги сподіватися на підтримку США як держави, заручитися підтримкою ґлобальних, потужних і впливових корпорацій. Які наразі грають одну з ключових ролей в управлінні світом. Дуже цікаво буде, якщо вдасться досягти якихось реальних домовленостей», — переконаний Роман Пономаренко.

Водночас він додає, що власники таких ґіґантів, як "Tesla", "Amazon" та "Apple", керуватимуться не любов'ю до України, а своїми корпоративними інтересами, відтак важко сказати, чим сáме прийдеться розплачуватися нам за будь-яку їхню підтримку.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.

Володимир Зеленський виступає у Стенфорді, Каліфорнія
Володимир Зеленський виступає у Стенфорді, Каліфорнія
Читайте також:
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Світ
Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.
03 серпня, 18:01
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09
Політика
У російсько-українській війні Анкара намагається маневрувати й зберігати власну позицію, яку, проте, нейтральною аж ніяк не назвеш.
04 червня, 09:07
Політика
Війна та питання, які стосуються боротьби з корупцією та підтримки верховенства права
03 червня, 14:54
Світ
Російський дипломатичний представник на Оландських островах Алєксандр Рогов продовжує нести службу у Фінляндії, збираючи розвідані.
22 травня, 19:00