Крокодилячі сльози фемінізму

Опінії
19.02.2020, 10:41
Крокодилячі сльози фемінізму

Дівчину гноблять через її думки та приналежність до певної статі. Феміністки мовчать.

Журналіст, громадський активіст, учасник війни

Гортаючи сторінки глобальної  мережі побачив цікаву новину. 16-річну француженку з міста Ізер піддали масованому цькуванню через її «неповажні висловлювання про іслам», які вона опублікувала в Instagram.

Дівчину принижують та поливають лайном. Погрожують вбити. І тут розмова не про її слова щодо ісламу. Релігійні почуття справа тендітна. І тема для окремого обговорення.

У Франції, країні «прав та свобод», дівчинку гноблять через її думки та приналежність до певної статі.

І де ж тут бойові феміністки, які так жваво полюбляють боротись з дискримінацією? А ніде.

Феміністська асоціація «Osez le féminisme!» прийняла рішення не висловлюватися з цього питання. Адже тут все «вкрай складно і делікатно».

Це нагадає ситуацію, коли дівчина не може банально відвідувати школу через погрози. Але ж не Грета Тунберг. Не цікаво.

Отак воно приблизно і працює. Ворог може бути тільки білий гетеросексуальний чоловік.

Ще краще, якщо християнин. Нещодавно у феміністів зайшла нова мода боротись з християнським «тоталітаризмом». Прийняти іслам. І це не жарт. Такий приліт зліва не підтримали і самі мусульмани. Пости у соцмережі наповнились гнівними коментарями не примішувати іслам до ідеологічного протистояння «християни-феміністи» та не робити примітивно хайп.

«Аллаху акбар» на феміністичному мітингу

І знову повертаємось до ситуації з лицемірством явища «фемінізм».

Безумовно, жінки 19 – початку 20 століть дійсно виступали за захист прав представників жіночої статі. Право на участь у виборах, рівні підходи при прийомі на роботу тощо.

Сьогодні ситуація вийшла на дещо інший рівень. Тотальний конфлікт жінки з чоловіком. Причина не важлива. Головне, дави шовіністичну погань. Тільки момент. Чоловік має бути білим і не геєм.

А тим часом в Україні просувають нові цікаві закони. От наприклад законопроєкт № 2684 про внесення змін щодо реалізації прав підлітків в сфері охорони здоров'я. Просувають ті ж самі умовні «соросята». Хоча чому умовні. Нардеп Лада Булах постійно отримувала гроші від фонду дружини Віктора Пінчука. Зв’язок Пінчука та Сороса вже не один раз підіймали та пояснювали.

Для тих, кого не бентежить перший епізод, ще додали тему право дитини на самостійну відмову від лікування від алкогольної чи наркозалежності. Пауза.

У мене нема питань до авторів цього законопроєкту. Персонаж з 2003 року створив собі непоганий заробіток, працюючи на ниві боротьби зі СНІДом. Гранти з фонду Пінчука, стажування у Вашингтоні. Знайома тема. Міністр освіти та науки «пташеня Сороса» Анна Новосад (обидві дами багато співпрацюють у темі реформ освіти) тут у поміч. Одного дерева яблука.

Однак, мова йде про феміністок. Вам не здається, що тотальна пропаганда на зміну статі серед дітей б’є в першу чергу по правах самої жінки? Її право бути собою порушено. Але кого то цікавить. За це не платять. Як і за ту 16-річну француженку.

Україна дійшла до певних успіхів у боротьбі за права ЛГБТ. Принаймні так озвучують самі ЛГБТ активісти, як от «Зміна статі значно спростилася і Україна тепер одна з найпрогресивніших країн Європи і навіть світу щодо цього питання. Україна на дві голови вище таких країн як Польща чи країни Балтії, де до сих пір не існує закону, який дозволяв би офіційну зміну статі, там це робиться через суд», − цитата одного активіста українському ЗМІ.

Мабуть це вірно. Свобода. Рівність. Все як хотіли. Але до чого тут українські діти? Дайте їм шанс дійти до дорослого життя без вашої пропаганди і втручання! Якщо вже не хочете захищати дівчат і взагалі дітей. Хоча б не втручайтесь. 

Спеціально для «Останнього Бастіону»

Читайте також:
Спадковий дворянин Владімір Ульянов-Лєнін увірвався у політику наприкінці ХІХ століття, чому сприяло знайомство з Георгієм Плєхановим.
15 листопада, 13:38
Віднині слуги Феміди у США переслідуватимуть усіх, хто не згодний із новим ліворадикальним порядком денним у країні.
27 серпня, 08:18
Постамент кінної статуї видатного державного діяча Карла Ґустафа Еміля Маннергейма у центрі Гельсінкі обмалювали чорною фарбою.
14.09.2020, 09:28
Лідер російських комуністів припустився прикрої помилки, ймовірно дається в знаки старечий маразм.
05.09.2020, 13:28
Не перший тиждень вулиці найбільшого міста північно-західного штату Орегон охоплені масовими заворушеннями.
21.08.2020, 14:19
Невдовзі влада Фінляндії розпочне соціальний експеримент із впровадження нещодавно ухваленого плану суспільної рівності.
07.07.2020, 14:08