Куца черга коней на переправі: Степанов, Ляшко.

Опінії
12.05.2021, 14:08
Ну, нарешті, нормальна вакцина…
Ну, нарешті, нормальна вакцина…
Фото: Апостроф

І все? А де Шмигаль? Зе?!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Брати і сестри, колеги, рідні і друзі, порадійте за вашого покірного слугу. І, якщо ваша ласка, вкотре просимо цього слугу не плутати із самозванцями.

Атож, вакцинація автора корейським варіантом АстраЗенеки протікає за протоколом. Етап гарячого температурного сплеску і ломоти з гризями в усіх місцях включно з важкодоступними вже трохи й зношеного організму позаду, попереду – будні стриманості на провокативно-звабних ділянках. Ну, ви знаєте, про що ми: п'янству, лобстерам у топленому маслі, азартним іграм, тому-сьому – бій.

Так, без того-сього дуже важко, але на що не підеш заради поліпшення української статистики?! 783 810 плюс 2 (автор з дружиною на момент щеплення) – все ж ближче до заповітних 30 мільйонів колективно імунізованих. І не так соромно перед простим сейшельцем.

І щоби не зурочити: масок не знімаємо на ніч, тримаємо подовжену  на 25 см соціальну дистанцію, окрошку готуємо на санітайзері, нюхаємо часник кожні півтори години, купили четвертий пульсоксиметр – клятий китаєць на другому замірі ні кисню в крові, ні пульсу в принципі не бачить.

Звісно, хрестимося, плюємося через ліве плече, оминаємо чорних кішок, бабів з порожніми відрами, відосики з остогидлою пикою і гунявою, мало не геєподібною хрипотою. Ну, ви знаєте, про кого ми.

До слова, порада. Якщо, не доведи Господи, довелося випадково наштрикнутися на образ найвеличнішого на моніторі, на телеекрані, в газеті, зазирніть про всяк випадок у дзеркало. Допомогло близько 43 відсоткам.

Атож, тримаємося до другого завозу тепер такої рідної AstraZeneca-SkBio. Інколи аж ніби прозріваєш – і як ми без неї жили?..

Усі нагальні роздуми про ефективність, наслідки і доступність вакцини не можуть не вивести до сакраментального – що робити зі Степановим? І хоч тлумачники сакрамент подають як питання, на яке може бути лише негативна відповідь, або ніякої відповіді, у нас з вами немає виходу – з власником куртєца Kiton за одинадцять доз нелегального Pfizer'а доведеться розбиратися.

Дістав чоловік не лише індусів. А у тих бідаків після його візиту те саме, що з Норт-Дам-де-Парі після подружжя Зеленських апокаліпсис.

Міністр ОЗ дістав і наших парламентарів – вже 150 ініціаторів позачергового засідання зголосилися пошити Степанову гамівну сорочку. Наміри серйозні, бо топ-менеджер допік не тільки «голосних» і «солідарних з євро», а й декого зі слуг.

Ну й, як водиться у наших квадратних колах: коні, переправа, ротація. Хто переймається переправою, хто – кіньми, решта – щоб корчма не зачинилася. Ще страшаться одіозного «шила на мило». Хоч ситуація впритул наблизилася до біфуркації – ще трохи, і на той бік переповзе значно переполовинена нація. Ні-ні, про половину – до слова, по головах ще не рахували. Курчат, як відомо, восени до борщу етапують.
Отут ми сміливо можемо фантазувати. Кого б не назвали кандидатом на спасителя і міністерства, і галузі, і інфікованого посполитства, все буде пальцем у небо. Бо зелена команда грає винятково своєю колодою – крапленою.

Назвіть бодай одне вдале кадрове рішення. Ну, сміливіше! Ще подумаєте? Ага, здаєтеся? Отож бо. Не смішіть місце нашого вакцинального уколу – є речі неможливі за замовчуванням. Серед них і пошук притомних серед квартальних дурносміхів. Навскидку згадаємо Гончарука, Кравчука, Фокіна, Баканова, Тищенка, Яременка, Сивохо, Арестовича, Мендель, Камельчука, Богдана, Юзика, Єрмака, Верещук, Араха... Нєсть їм, паразитам трускавецьким, числа…

Ляшко? Такий увесь із себе стриманий, толерантний навіть до мембрани мікрофона, актуалізований, нетоксичний Головний Санітарний Лікар. Хоч до легені прикладай. Копія Степанова. Те ж рильце у корумпованому пір'ячку від головкому здоровмедстраху Радуцького, та ж необов’язковість (персонально доручалося відновити санепідемслужбу. І де вона?!), ті ж надії присмоктатися до майбутніх структур «громадського здоров'я». Ці структури Ляшко, очікують, передасть стороннім виконавцям на умовах аутсорсингу. Себто, кота поставлять охороняти сметану.

«Міняти шило не можна залишити мило». Розставляйте коми, панове, совайте шило і мило. На жаль, у тих, кому нарід довірив руль, на фаховість – ідіосинкразія. Чому б не скамбечити із Уляною Супрун? Гадаєте, жінка віддала б перевагу Kiton'у перед Pfizer'ом? Точно – ні. Тільки їй не запропонують, а вона не піде.

Жити з єрмаками – квакати зеленими жабами. А єрмаки проквакають вже після свят – обсадяться на городах, відмальдівляться. Повагом вийдуть до переправи. Усі із себе державники.

Читайте також:
Опінії
Викид мордорського пацифізму від «телевізійної голубки» овсяннікової вартує того, щоби ми його перечитали увесь. Затамуймо огиду
30 березня, 09:45
Опінії
Усі переговори з путіним безглузді
28 березня, 09:27
Опінії
Значна дещиця світу прийняла у якості робочої версію повернення росії до здорового глузду на другий день після ліквідації бункерного щура
24 березня, 13:35
Опінії
На жаль, поки що й світ збивається на розглядання планет замість того, щоб закрити свою від щурячих іскандерів
15 березня, 11:33
Опінії
Як і сім мільярдів земляків по кулі, чекаємо на депешу з бункера: «Повісився». Щось із зв'язком, депеша затримується
08 березня, 13:05
Опінії
Ні - пробуджуємося !
05 березня, 17:23