Новинки від Марусинки

ПОЛІТИКА
24.02.2023, 10:05
Новинки від Марусинки

Підслухане у мобілі на задах театру

Мамая списують?!

По всьому, важковаговик – у сенсі кількості тіла на квадратний метр кабінету – пан Лунін таки дотисне місцевий продукт симбіозу совкової свідомості з мріями про солодушки, пана Мамая.

Очільник ОВА Дмитро Лунін вже за крок до підпорядкування обласного центру – справа за малим: судовим рішенням про використання мером хатньої рабської праці.

Процедура найближчих днів (точка зору Д. Луніна) уявляється наступною: суд констатує провину Мамая щодо експлуатації жіночої праці за бюджетний кошт – Лунін пише листа до найважковаговитішого – Зе просить Єрмака залучити правове сумління України Татарова і викласти бачення проблеми письмово – утрьох якийсь час вагаються – упродовж 10-14 днів надходить ще один лист від Луніна – Єрмак запроваджує військову адміністрацію у Полтаві.

Лунін у межах своїх повноважень призначає свою креатуру на Соборності, 36. А «блокпости» на 36 і на 45 – це вже контроль над периметром.

Є й нехилий варіант. Там таке, що свідок Мамай ніби пішов на співпрацю зі слідством і визнав себе обвинуваченим рабовласником. Атож, виконувати обов'язки міського керманича доведеться секретареві ради. Перспективи відкриваються не лише перед елітними особистостями з сокирами наперевіс, а й перед «умами і совістями епохи» − слугами, євросолідарниками, рідномістянами, залишками зажопників. Підкилимне вовтузіння обіцяє захоплюючі епізоди.

Прокинувся, думай, щоб його ще напланувати для Полтави.

Непосидюща керівник Департаменту економіки і інвестицій Полтавської міськради Влада Співак підбила експерта Програми розвитку ООН (нічого собі розмах!) Олену Нижник на ініціативу почати нарешті розробляти Стратегію розвитку Полтавської міської територіальної громади. Від громаддя планів активісток кров холоне: «Щоб місто було як історичним серцем нашої країни, так і інноваційно-технічним, промисловим центром».

Побули, кобищанці, духовним осереддям, освоюйте сердечні, інноваційні і промислові фантазії. З ініціаторок станеться – відновлять турбомеханічний на місці ТРЦ.

Поглиблює нью-васюківські тенденції спеціаліст ПРООН із соціально-економічного розвитку Наталія Белюкіна: «Ми із задоволенням підтримали цю ініціативу і спрямовуємо свої експертні зусилля для того, щоб підтримати саме Полтавську міську територіальну громаду на шляху планування свого майбутнього, бачення свого розвитку, розуміння, які кроки треба зробити. Стратегія повинна включати усі сфери, починаючи від доріг, будівництва, ЖКГ до власне розвитку самих людей».

І як же без головного міського… фантазера? Жіночок гаряче підтримав найпростіший депутат Полтавської міськради Сергій Каплін. Лідер коників з витребеньками традиційно переконаний, «що ми, об’єднуючи наші зусилля, обов’язково можемо реалізувати амбіції Полтави стати містом №1 України».

Утяли до гапликів. А від намірів «розвивати самих людей» потягло негарним таким душком.

Викритий руськомірський зас(л)ранець

Покидьок родом з Криму мешкав під Гадячем і через Тєлєгу інформував прокажених, куди евакуюються односельці, на виду у сусідів пісяв окропом від зведень офіційного представника міністерства оборони лепрозорія Ігоря Конашенкова про чергове знищення останнього українського хаймерса.

Покидьок зрікся двох синів, бо служать у ВСУ і перешкоджають окупації рашистською мразотою гадяцької Мартинівки.
Покидьок запевнював ялтинського двоюрідного брата, що «скоро все закончится… походу наши скоро подойдут, громыхает уже недалеко».

Покидька, який, звісно, провини не визнав, засудили на рік і місяць кутузки, термін практично сплив.

Агов, гадячани! Ні на чому не наполягаємо, але ж воєнний стан, де ваш позасудовий інтегральний патріотизм? Слабо гниду «перевиховати»?

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Опінії
Під чиїми гаслами підемо до майбуття після Перемоги?
28.02.2023, 11:25
Політика
Шліфуємо конституцію
25.02.2023, 12:05
Опінії
Джо енд Зе (отці і діти)
23.02.2023, 09:35
Опінії
Перестаньте аплодувати Зе, дайте Залужному більше снарядів.
21.02.2023, 10:20
Опінії
Стресові часи війни знову породили надто химерні асоціації.
14.02.2023, 09:05
Новини
У профспілок України не криза – там до краху крок. Але віддати хвору структуру ліваку-демагогу, значить, одночасно замовляти й надгробок.
10.02.2023, 15:48