Зелені прибульці задали кобищанцям жару!

Опінії
14.02.2023, 09:05
Зелені прибульці задали кобищанцям жару!

Стресові часи війни знову породили надто химерні асоціації.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Зачепишся за слово, а настраханому мозку тільки дай – такого навигадує, куди тому арестовичу. До речі, як там він, бідолаха, бідує у позаофісному просторі? Мо', щось би йому й зібрати на чорний день?..
А ви чули, що увечері і вночі 10 та 11 лютого у людства був шанс востаннє подивитися на диво Усесвіту – зелену комету C/2022 E3 ZTF?

Красунька дефілювала між обома Ведмедицями – Малою і Великою. Хто не встиг роздивитися, кусайте лікті – космічний раритет, трохи покрутившись перед нами і попускавши зелені бісики, навіки покидає наші краї: настрополився рвонути мимо Поясу Койпера, крізь Сферу Гілла, кудись у глибини Хмари Оорта…

Хоч дехто зі звіздарів-авторитетів, щоправда, ще надіється й на повернення гості. Вирахували, що наступний візит зеленавої мандрівниці, якщо для неї складеться все благополучно у тій безодні, станеться через 50 тисяч років. Звісно, не всі з нас дотягнуть.

До речі, перед цим милувалися зеленою прибульчинею (чи прибулицею?) пращури-неандертальці. Після них було всього, включно з потопом, воскресінням і вечірнім кварталом, але C/2022 E3 ZTF не було.

Зауважимо, що актуальний заполітизований колір комети не має стосунку до зеленої квартальної шобли – просто шмат льоду у сонячному промінні барвиться атомарним вуглецем. Гола фізика.

Тепер до асоціації. Отакою зеленою кометою мигнула кобищанським небозводом ТСК NN ВРУ (Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України), надіслана 8 лютого привести до тями місцеве чиновництво, котре, як наполягає міський депутат пан Едуард Волков – країв не бачить у «питаннях розслідування можливих порушень законодавства України у сфері отримання, розподілу, транспортування, зберігання, використання за цільовим призначенням гуманітарної та іншої допомоги, а також неефективного використання державного майна, яке може бути використане для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб та забезпечення інших потреб держави».

Як виявилося – цей візит є повною аналогією з попередніми «антикорупційними» номерами цирку на дроті. Принаймні, поки що. Бо у Принтерному Центрі Прийняття Рішень можливе все – від абсолютно ідіотського рішення про розмінування прикордоння і висвячення сексологині на амбасадорку до правильних обнімашок з Джонсонюком, дідо Джо і поголовно з усім альбіонським парламентом, дай бог їм здоров'я. 

Ключове слово у намірах полтавської місії слідаків – «можливих», бо насуплені брови; різкі, адаптовані до воєнного стану команди («Директорів шкіл – к ногє!»; «Я – на точку!», і слідак рвонув особисто скуштувати, чи й справді Мамай годує переселенців простроченою тушонкою); зверхньо-ввічлива демонстрація належності до групи впливу на «найвеличнішого», вільне володіння юридичними параграфами і статтями були етапом піар-кампанії. От чого ще не було на виставі в ОВА, так це сакраментального: «Вийди, розбійник!».

Пошуміли знатно. Навіть колеги журналісти, допущені на гастрольний концерт «ТСК зе-бемоль з оркестром», залишали показове судилище в прострації – невже ще до приходу весни Мамая посадять?! А вони ж бачили і Капліна з сокирою, де могла статися «вирубка», а не «посадка».

Наостанок члени ТСК попередили підслідне полтавське зібрання, що буквально днями доручать правоохоронцям відкрити нові провадження за   оприлюдненою інформацією про закупівлі продуктів харчування для приготування їжі для ВПО у непотичних  (родинних) фірм мало не за подвійну ціну, дизельгенераторів за ціну атомних енергоблоків, зникнення замовлених касок і бронежилетів. Родзинкою на «концерті» було запитання про долю хатніх робітниць на обійсті Мамая «на міському бюджеті». Мамай знітився. 

І пан Лунін збілів як стіна, коли почув, що про результати засідання ТСК повідомлять керівництво держави. 

Ми вважаємо фейком інфу інсайдера про дзвінок пана Луніна київській ще недавно податківчині Оксані Датій відразу, як за ТСК зачинилися двері, з проханням поділитися досвідом правильного оформлення «списку бажань», вже маючи 3 квартири в Києві загальною вартістю приблизно 1 млн доларів США, будинок поблизу Києва вартістю приблизно 200 тисяч доларів США, дві автівки вартістю приблизно 150 тисяч доларів США.

Не телефонував пан нікому! Бо у нас тут хлопці чесні, зайвого не попросять. Просто візьмуть.

Читайте також:
Опінії
Під чиїми гаслами підемо до майбуття після Перемоги?
28.02.2023, 11:25
Політика
Шліфуємо конституцію
25.02.2023, 12:05
Політика
Підслухане у мобілі на задах театру
24.02.2023, 10:05
Опінії
Джо енд Зе (отці і діти)
23.02.2023, 09:35
Опінії
Перестаньте аплодувати Зе, дайте Залужному більше снарядів.
21.02.2023, 10:20
Новини
У профспілок України не криза – там до краху крок. Але віддати хвору структуру ліваку-демагогу, значить, одночасно замовляти й надгробок.
10.02.2023, 15:48