Кваліфіковані вчителі та освічена молодь – новий пріоритет Туреччини

СВІТ
04.09.2021, 08:01
Кваліфіковані вчителі та освічена молодь – новий пріоритет Туреччини
Фото: Twitter

Натомість в Україні влада, політики та чиновники замість реформи освіти всіляко прагнуть відмовити громадянам у доступі до знань.

Реджеп Тайїп Ердоган виступив на церемонії розподілу 20 тисяч педаґоґів до державних навчальних закладів, де заявив, що людський капітал – основний локомотив розвитку сучасної Туреччини.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" з посиланням на публічну сторінку турецького президента у Twitter.

За його словами, Туреччина робить остаточну ставку на поступ власної вдосконаленої системи освіти, при цьому орієнтуючися на виклики ґлобалізму і технолоґічного ривка у світі.

«Всебічно розвинені фахівці – запорука розвитку економіки, суспільства і демократії. І те, що кількість учителів у нашій системі освіти досягла 1 мільйона 137 тисяч осіб, демонструє – ми рухаємося у правильному напрямку. Вже сьогодні Туреччина входить до лідерів країн Європи за рівнем підвищення окладів співробітникам системи освіти за останні 20 років. Наша країна перетворилася на державу, яка багато у чому усунула недоліки в освіті, так само як і в інших галузях. Ми ретельно будемо і надалі підвищувати якість освіти та науки», – наголосив Ердоган.

Сáме з цією метою, на думку турецького президента, необхідно сконцентруватися на вдосконаленні підручників й освітніх проґрам, як для школярів і студентів, так і для педаґоґів, котрі підвищують свою кваліфікацію.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", домінування у вітчизняній системі освіти оформлення над змістом, а кількісних показників над якісними – шлях у нікуди.

Читайте також:
Опінії
МОН оприлюднило стратегічний план діяльності до 2027 року, згенерований Штучним інтелектом.
12 березня, 09:57
Світ
Учні відвідуватимуть уроки з використанням 3D-аватарів у стилі аніме.
17 січня, 11:10
Політика
Донеччина була і лишається українською, доки там вчать маленьких українців. Нині ж розпочато вступну кампанію на 2024-2025 навчальний рік.
10 січня, 08:29
Опінії
Мені до вподоби, що люмпени в нашій країні керують вищою освітою і посилають професора підмітати вулиці.
09.12.2023, 14:15
Опінії
У нас проблеми не з дітьми, а з дорослими. Від МОНу і до сільської школи.
08.12.2023, 11:29
Світ
Єльський університет зробив загальнодоступним свій курс про становлення України. Проєкт спеціально підготував історик Тимоті Снайдер.
19.11.2023, 10:24