Кваліфіковані вчителі та освічена молодь – новий пріоритет Туреччини

СВІТ
04 вересня, 08:01
Кваліфіковані вчителі та освічена молодь – новий пріоритет Туреччини
Фото: Twitter

Натомість в Україні влада, політики та чиновники замість реформи освіти всіляко прагнуть відмовити громадянам у доступі до знань.

Реджеп Тайїп Ердоган виступив на церемонії розподілу 20 тисяч педаґоґів до державних навчальних закладів, де заявив, що людський капітал – основний локомотив розвитку сучасної Туреччини.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" з посиланням на публічну сторінку турецького президента у Twitter.

За його словами, Туреччина робить остаточну ставку на поступ власної вдосконаленої системи освіти, при цьому орієнтуючися на виклики ґлобалізму і технолоґічного ривка у світі.

«Всебічно розвинені фахівці – запорука розвитку економіки, суспільства і демократії. І те, що кількість учителів у нашій системі освіти досягла 1 мільйона 137 тисяч осіб, демонструє – ми рухаємося у правильному напрямку. Вже сьогодні Туреччина входить до лідерів країн Європи за рівнем підвищення окладів співробітникам системи освіти за останні 20 років. Наша країна перетворилася на державу, яка багато у чому усунула недоліки в освіті, так само як і в інших галузях. Ми ретельно будемо і надалі підвищувати якість освіти та науки», – наголосив Ердоган.

Сáме з цією метою, на думку турецького президента, необхідно сконцентруватися на вдосконаленні підручників й освітніх проґрам, як для школярів і студентів, так і для педаґоґів, котрі підвищують свою кваліфікацію.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", домінування у вітчизняній системі освіти оформлення над змістом, а кількісних показників над якісними – шлях у нікуди.

вибір редакції
Читайте також:
Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".
14 жовтня, 07:59
До таких висновків дійшли американські вчені, які вивчали успішність та самопочуття 4317 учнів.
13 жовтня, 12:23
Виявляється найпопулярнішу у світі порнографічну платформу можна використовувати не за призначенням, а для власного саморозвитку.
27 вересня, 12:53
Не може людина, закінчивши Гарвард чи Оксфорд, серйозно сприймати вчорашніх коміків. Це не смішно – це соромно.
24 вересня, 11:35
Доступ майбутніх поколінь українців до освіти — погіршується. Але владі до цієї проблеми, як бачимо, немає діла.
03 вересня, 12:06
Заклади середньої освіти Глобинської громади отримали нові навчальні посібники для учнів 4-х і 8-х класів у рамках шкільної реформи.
19 серпня, 13:40