Латвійські правоохоронці заарештували агента Кремля

КРИМІНАЛ
23 червня, 18:09
Латвійські правоохоронці заарештували агента Кремля
Фото: LETA

Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.

Таку звістку з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах Латвії повідомило місцеве видання "Delfi", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Агенту кремлівських спеціальних служб висунуто підозру у вчиненні правопорушення за частиною 1 статті 74 Кримінального кодексу (виправдання геноциду, злочинів проти людяності та воєнних злочинів – прим. ред.).

Зазначається, що арешт Владіміра Ліндермана 21 червня здійснив штурмовий підрозділ ризької поліції спільно зі Службою державної безпеки Латвії; затриманий перебуває за ґратами.

Водночас станом на тепер відомо, що правоохоронні органи балтійської республіки вже передали слугам Феміди матеріали досудового розслідування; шпигуна можуть позбавити волі мінімум на 8 років.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у Фінляндії прикрили відверто шпигунську контору комуністичного Китаю, яка позиціювалася "культурною інституцією".

Читайте також:
Опінії
Ви думаєте ЗСУ пробачить вам крадіжку 300 млн доларів?!
вчора, 15:55
Новини
Постанова по справі про адмінправопорушення Віктора Борзілова знову з'явилася у реєстрі судових рішень.
12 серпня, 13:55
Економіка
Нардеп Олексій Кучеренко про землетрус у «Нафтогазі»
11 серпня, 11:15
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
10 серпня, 10:10
Опінії
Сподіваюсь Єрмак не позбавить мене громадянства за критику найвеличнішого.
05 серпня, 12:31
Опінії
Нафтогаз в нинішньому статусі є головною загрозою енергобезпеці України!
31 липня, 13:53