Латвія закликала США розмістити війська на її території для захисту від Москви

ПОЛІТИКА
30.11.2021, 10:58
Латвія закликала США розмістити війська на її території для захисту від Москви
Фото: google

"Нам потрібна додаткова міжнародна допомога, – сказав міністр оборони Пабрікс.

Латвія закликала Сполучені Штати розмістити постійний військовий контингент на її території для захисту від загроз з боку Росії.

Про це інформує Мілітарний з посиланням на УНН.

Латвії потрібна постійна військова присутність США, щоб стримувати Росію. Країна хоче посилити свою оборону за допомогою розміщення американських зенітних систем Patriot, заявив у понеділок міністр оборони Артіс Пабрікс, коли глава НАТО відвідав союзні війська в балтійській країні.

“Нам потрібна додаткова міжнародна допомога, – сказав міністр оборони Пабрікс. – Ми хотіли б мати постійну (військову-ред) присутність Сполучених Штатів у нашій країні. А морська і протиповітряна оборона означає, в основному, перехід до таких систем, як Patriot”.

 “У нас зараз ревізіонізм відбувається в Росії… з цієї точки зору ми не можемо запізнюватися”, – сказав Пабрікс, посилаючись на заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що він змінив би розпад Радянського Союзу, якби мав шанс змінити сучасну російську історію.

Через анексію Криму у 2014 році та підтримку Росією бойовиків та найманців і направлення регулярних частин своїх збройних сил на схід України, НАТО з липня 2017 року розгорнуло чотири багатонаціональні бойові групи розміром з батальйони для захисту Польщі та балтійських країн: Литви, Латвії та Естонії.

Читайте також:
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 19:55
Росія не говорить про точну кількість там своїх військовослужбовців
19 січня, 13:11
Спогади українського добровольця через роки
13 січня, 12:11
Імперія завжди придушувала свободу одних народів руками інших поневолених. Така її суть.
06 січня, 16:35
Мусульманський світ істотно тисне на "русский мир", який не здатен консолідувати та об'єднати полікультурну і багатоетнічну спільноту РФ.
03 січня, 13:45
Нормативно-правовий акт визначає поняття «національний спротив»
03 січня, 09:18