Лауреат премії Франка: Путін змусив росіян повірити, що українці – «недонація»

ВІЙНА
25 серпня, 17:28
Лауреат премії Франка: Путін змусив росіян повірити, що українці – «недонація»
Фото: Google

Чинний володар Росії-Московії воліє перевершити своїх кумирів-попередників, тому не цурається використовувати брудну від крові пропаганду.

Про це заявив лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка у 2018 році доцент Гельсінського Університету та Університету Вільфрида Лорьє у Канаді пан Йоганнес Ремі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зі слів багаторічного фахового дослідника-славіста, у російському суспільстві панує усталена ще від монархії Романових думка про "триєдиний руський нарід", де головну роль мають відігравати московити, а українці з білорусами – лишатися в їхній тіні.

«Особисто Владімір Путін не визнає Україну окремою державою і не сприймає прагнення України інтегруватися із Заходом. Українці в його бачені, така собі бунтівна "недонація", яку слід повернути у лоно "російського народу", бажано батогом, а не пряником. Взагалі на Росії давно існує традиційне уявлення про великий месіанський "російський нарід", який складається з росіян, білорусів та українців. Це ідея була і залишається офіційною державною політикою Москви від царів через генсеків до Путіна.

Це все ще має дуже сильний вплив на мислення тих, хто сидить у Кремлі та приймає доленосні рішення. Однією з причин торішнього лютневого нападу є те, що українська культура та українська мова серед росіян не сприймаються серйозно. Так, поблажливе ставлення дуже поширене і пронизує все суспільство, але це, як кажуть українці, "шароварщина". Ось, чому росіяни, які відверто та публічно з образами зневажають своїх сусідів-українців, намагаються підкорити їх, зробити собою, але це помилка», – зазначив Йоганнес Ремі.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як найбільша за розмірами країна світу пропустила період демократичного розвитку, а комунізм змінився грабіжницькою олігархією.

Читайте також:
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
08:23
Політика
Ресурсній федерації московії вдалося відновити втрачені після 24 лютого 2022 року позиції на міжнародній арені. Зокрема, й у галузі науки.
07 грудня, 12:27
Кримінал
Як раніше писав «Останній Бастіон», коронавірусна пандемія збагатила фармакологічній мафії. Натомість у вакцинованих проблеми зі здоров'ям.
01 грудня, 15:35
Світ
Після 7 жовтня сіоністський режим розкрутив на повну пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США.
23 листопада, 21:31
Світ
У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.
16 листопада, 21:35
Світ
Починаючи з 1 листопада в Ізраїлі саджатимуть за дописи у соціальних мережах і за «фейки про ЦАХАЛ». Це відверто російська калька.
14 листопада, 16:54