Лікаря судять через оприлюднення інформації про відсутність масок у Миргороді

ПОЛТАВА
27 квітня, 12:20
Лікаря судять через оприлюднення інформації про відсутність масок у Миргороді
Фото: Facebook

Правоохоронні органи Полтавщини склали протокол на медика Аліну Шаніну, яка пожалілася у соціальній мережі про брак захисних масок.

Жінці, яка працює в одній з лікарень Миргорода, інкримінують "провокування паніки серед населення", повідомив ввечері 25 квітня на своїй сторінці у Facebook громадський активіст Назар Приходько.

За його словами, допис Аліни Шаніної, датований 1 квітня поточного року, зацікавив не тільки поліцію, але й СБУ, які замість того, щоби боротися мародерами, здійснюють репресії проти лікаря у зв'язку з оприлюдненням правдивої інформації.

«Ви розумієте глибину цього катастрофічного дна? — На Радуцького поліція не хоче скласти бодай адмінпротокол за те, що він у Китай тони масок продав, як і на вже звільненого Нєфьодова, що по ультрадемпінговій ціні випустив до Іспанії респіратори найвищого ступеня захисту у розпалі пандемії», — наголосив громадський активіст Назар Приходько.

Читайте також:
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
05 липня, 17:44
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35
За рік при владі Володимир Зеленський так і не продемонстрував українцям, що він голова держави, а не телевізійний актор.
12 червня, 11:23