Лісосмуги в Україні можна буде брати в оренду

ЕКОНОМІКА
23 березня, 11:35
Лісосмуги в Україні можна буде брати в оренду
Фото: AgroPolit

Оренда чи постійне користування? — Актуальне питання для спроможних перетворити землі під лісосмугами у сільськогосподарські угіддя.

Території, які наразі перебувають у комунальній власності, планують віддавати аграріям на умовах обов’язкового догляду за насадженнями.

Відповідний матеріал про причини занепаду лісосмуг оприлюднило видання "L-Daily" з командою "S&P Investment Management Agency".

Правовий статус вказаних земель з державної на комунальну власність було змінено у липні 2018 року після прийняття закону №2498-VІІІ.

Відтак тільки ті ділянки під полезахисними лісовими смугами, які обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, можуть передаватися у постійне користування спеціалізованим підприємствам або в оренду з обов’язковим включенням до договору щодо утримання та збереження таких смуг і забезпечення виконання ними функцій агролісотехнічної меліорації.

Станом на тепер справу розглядають у Держлісагентстві та Держекоінспекції, бо вказані землі вже виведені з лісового фонду, при цьому правила утримання та збереження лісосмуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, встановлює Кабінет міністрів України.

Читайте також:
Згідно з законопроектом, ліміт власності однієї фізичної особи встановлюється на рівні 10 тисяч гектарів.
05 лютого, 14:43
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
Сьогодні, 19 грудня, аграрії продовжили протести на дорогах в багатьох областях України.
19.12.2019, 16:53
Представники АМКУ вивчають підняття цін у понад десяти мережах супермаркетів.
27 березня, 06:15
Уряд не бачить жодних підстав для реструктуризації державного боргу.
24 березня, 07:48