Лісосмуги в Україні можна буде брати в оренду

ЕКОНОМІКА
23 березня, 11:35
Лісосмуги в Україні можна буде брати в оренду
Фото: AgroPolit

Оренда чи постійне користування? — Актуальне питання для спроможних перетворити землі під лісосмугами у сільськогосподарські угіддя.

Території, які наразі перебувають у комунальній власності, планують віддавати аграріям на умовах обов’язкового догляду за насадженнями.

Відповідний матеріал про причини занепаду лісосмуг оприлюднило видання "L-Daily" з командою "S&P Investment Management Agency".

Правовий статус вказаних земель з державної на комунальну власність було змінено у липні 2018 року після прийняття закону №2498-VІІІ.

Відтак тільки ті ділянки під полезахисними лісовими смугами, які обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, можуть передаватися у постійне користування спеціалізованим підприємствам або в оренду з обов’язковим включенням до договору щодо утримання та збереження таких смуг і забезпечення виконання ними функцій агролісотехнічної меліорації.

Станом на тепер справу розглядають у Держлісагентстві та Держекоінспекції, бо вказані землі вже виведені з лісового фонду, при цьому правила утримання та збереження лісосмуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, встановлює Кабінет міністрів України.

Читайте також:
Жодна громада за рік роботи «зеленого» уряду, парламенту та Президента так і не отримала ані гектару державної землі у свою власність.
08 серпня, 09:10
З моменту створення фермерського господарства та його реєстрації до нього переходять права та обов’язки орендаря земельної ділянки.
20 липня, 17:16
Корінне населення Нікараґуа продовжує страждати від винищення через свої родючі землі, на які поклали око транснаціональні корпорації.
01 травня, 10:30
Згідно з законопроектом, ліміт власності однієї фізичної особи встановлюється на рівні 10 тисяч гектарів.
05 лютого, 14:43
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
Сьогодні, 19 грудня, аграрії продовжили протести на дорогах в багатьох областях України.
19.12.2019, 16:53