Лісосмуги в Україні можна буде брати в оренду

ЕКОНОМІКА
23.03.2020, 11:35
Лісосмуги в Україні можна буде брати в оренду
Фото: AgroPolit

Оренда чи постійне користування? — Актуальне питання для спроможних перетворити землі під лісосмугами у сільськогосподарські угіддя.

Території, які наразі перебувають у комунальній власності, планують віддавати аграріям на умовах обов’язкового догляду за насадженнями.

Відповідний матеріал про причини занепаду лісосмуг оприлюднило видання "L-Daily" з командою "S&P Investment Management Agency".

Правовий статус вказаних земель з державної на комунальну власність було змінено у липні 2018 року після прийняття закону №2498-VІІІ.

Відтак тільки ті ділянки під полезахисними лісовими смугами, які обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, можуть передаватися у постійне користування спеціалізованим підприємствам або в оренду з обов’язковим включенням до договору щодо утримання та збереження таких смуг і забезпечення виконання ними функцій агролісотехнічної меліорації.

Станом на тепер справу розглядають у Держлісагентстві та Держекоінспекції, бо вказані землі вже виведені з лісового фонду, при цьому правила утримання та збереження лісосмуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення, встановлює Кабінет міністрів України.

Читайте також:
Зелена СВОЛОТА влаштовує акцію таврування та морального катування судді КСУ Литвинова Олександра Миколайовича
18 червня, 15:15
Зе-влада ніяк не наїсться, з громадян України як за часів СССР держиморди мають намір зняти останню сорочку.
14 червня, 12:46
«Продаж землі легалізує спецоперацію із вигнання українців зі своєї землі».
03 червня, 22:05
Як реалізувати своє, законом передбачене право на отримання земельної ділянки ?
20 квітня, 11:55
Земельні ділянки державної власності, право оренди на які виставляється на аукціон, будуть передані громадам по завершенні торгів.
18.11.2020, 14:24
Жодна громада за рік роботи «зеленого» уряду, парламенту та Президента так і не отримала ані гектару державної землі у свою власність.
08.08.2020, 09:10