Найбільше сільгоспугідь купують на Полтавщині та Вінниччині

ЕКОНОМІКА
10 липня, 17:56
Найбільше сільгоспугідь купують на Полтавщині та Вінниччині
Фото: Google

9 днів тому — 1 липня — в Україні офіційно відкрився ринок землі, а урядовці вже нарахували понад 3000 договорів із купівлі-продажу угідь.

Відповідний звіт оприлюднило вітчизняне міністерство аґрарної політики та продовольства, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Чиновники стверджують, що найбільше земельних ділянок (по 5 на день) продають у Полтавській та Вінницькій областях, найменше (по 1 на день) — у Кіровоградській та Миколаївській.

«Станом на тепер в Україні здійснено 381 транзакцію, пов'язану із землею. До Державного земельного кадастру подано 3074 заяви, з яких 2956 — уже погоджено, 44 — перебувають у черзі на розгляд, а 481 — відмовлено. Отримання доступу нотаріусів до Державного земельного кадастру відбувається у штатному режимі», — зазначили у профільному міністерстві.

Урядовці вкотре підкреслюють, до 2024 року купувати угіддя сільськогосподарського призначення можуть виключно фізичні особи-громадяни України з обмеженням у 100 гектарів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всі операції на вітчизняному ринку землі повинен контролювати спеціальний державний Земельний банк.

Читайте також:
На сьогодні в Україні існують випадки, коли певні особи мають пільги щодо сплати платежу, передбаченого земельним податком.
15 жовтня, 07:51
Зелена СВОЛОТА влаштовує акцію таврування та морального катування судді КСУ Литвинова Олександра Миколайовича
18 червня, 15:15
Зе-влада ніяк не наїсться, з громадян України як за часів СССР держиморди мають намір зняти останню сорочку.
14 червня, 12:46
«Продаж землі легалізує спецоперацію із вигнання українців зі своєї землі».
03 червня, 22:05
Як реалізувати своє, законом передбачене право на отримання земельної ділянки ?
20 квітня, 11:55
Земельні ділянки державної власності, право оренди на які виставляється на аукціон, будуть передані громадам по завершенні торгів.
18.11.2020, 14:24