Лист Усами бін Ладена до народу Америки

СВІТ
19 листопада, 20:00
Лист Усами бін Ладена до народу Америки
Фото: Matzav

21 рік тому вихованець спецтаборів ЦРУ звернувся до жителів США із відозвою. Першими документ виклали братанці з видання The Guardian.

Тепер, на тлі нової ізраїльсько-палестинської війни лист Усами бін Ладена до американців набув нового сенсу, розбурхавши хвилю емоцій на Заході. Відтак редакція британського видання видалила текст горезвісного терориста.

Медіаагенції «Останній Бастіон» вдалося вчасно скопіювати послання та підготувати адаптований український переклад. Нині викладаємо листа від засновника «Аль-Каїди» для широкого загалу:

«В ім'я Аллаха, Милостивого та Милосердного,

Дозволено боротися (з невірними) тим (вірним), з якими борються, тому що з ними вчинили несправедливо. Воістину Аллах здатний дарувати їм (вірним) перемогу, — Коран, 22:39.

Ті, які увірували, борються на шляху Аллаха, а ті, які не увірували, борються на шляху тагута, а тому боріться із помічниками диявола, бо воістину, підступи диявола слабкі, — Коран, 4:76.

Деякі американські автори опублікували статті під заголовком «На якій підставі ми воюємо?». Ці статті викликали безліч відгуків, деякі з яких дотримувалися істини та ґрунтувалися на законах ісламу, а інші — ні.

Тут ми хотіли викласти правду — як роз'яснення та застереження, — сподіваючись на нагороду Аллаха, шукаючи у Нього успіху та підтримки. Звертаючись за допомогою до Аллаха, ми сформуємо свою відповідь на основі двох питань, звернених до американців:

  • Чому ми боремося та протистоїмо вам?
  • Навіщо ми вас закликаємо і чого хочемо від вас?

Що стосується першого питання: Чому ми боремося та протистоїмо вам? Відповідь дуже проста:

1. Тому що ви напали на нас і продовжуєте нападати.

a) Ви напали на нас у Палестині:

(I) Палестина, яка вже понад 80 років перебуває під військовою окупацією. Британці передали Палестину, з вашою допомогою та за вашою підтримкою, яхудам, які окупували її понад 50 років; роки, переповнені пригніченням, тиранією, злочинами, вбивствами, вигнанням, руйнуванням та спустошенням.

Створення та продовження існування «Ізраїлю» — один із найбільших злочинів, і ви є лідерами його злочинців. І, звичайно, нема потреби пояснювати та доводити ступінь американської підтримки «Ізраїлю».

Створення «Ізраїлю» — це злочин, який має бути ліквідований. Кожен, чиї руки забруднилися у сприянні цьому злочину, повинен заплатити за нього, і заплатити суворо.

(II) Нам смішно до сліз бачити, як ви й досі повторюєте свою сфабриковану брехню про те, що яхуди мають історичне право на Палестину, як це було обіцяно їм у Торі. Будь-хто, хто сперечається з ними за цим фактом, що нібито мав місце, звинувачується в антисемітизмі.

Це одна з найбрехливіших і найпоширеніших в історії вигадок. Жителі Палестини — чисті араби та корінні семіти, проте саме мусульмани є спадкоємцями пророка Муси (мир йому) та спадкоємцями справжньої, не зміненої Тори.

Мусульмани вірять у всіх пророків, включаючи Ібрагіма, Мусу, Ісу та Мухаммада, нехай благословить їх усіх Аллах та вітає. Якщо ж послідовникам Муси у Торі було обіцяно право Палестину, то мусульмани — найдостойніший народ цього.

Коли мусульмани завоювали Палестину і вигнали римлян, Палестина та аль-Кудс (Єрусалим) повернулися до ісламу, релігії всіх пророків, хай буде мир із ними. Тому заклик до історичного права на Палестину не може бути висунутий проти ісламської умми, яка вірить у всіх пророків Аллаха (мир їм та благословення) — і ми не робимо між ними відмінностей.

(III) За кров, що ллється у Палестині, повинна бути рівною мірою задана помста. Ви мусите знати, що палестинці плачуть не поодинці; їхні жінки не поодинці стають вдовами; їхні сини не поодинці стають сиротами.

б) Ви напали на нас у Сомалі. Ви підтримали російські звірства проти нас у Чечні, індійські утиски проти нас у Кашмірі та єврейську агресію проти нас у Лівані.

в) Під вашим контролем, за вашою згодою та за вашими наказами уряди наших країн, які діють як ваші агенти, щодня нападають на нас і ці уряди заважають нашому народу встановити ісламський шаріат, використовуючи для цього насильство та брехню.

Ці уряди дають нам відчути смак приниження і поміщають нас у велику в'язницю страху та покірності, вони крадуть багатства нашої умми та продають їх вам за мізерною ціною. Ці уряди капітулювали перед євреями та передали їм більшу частину Палестини, визнавши існування їхньої держави над розчленованим тілом їхнього власного народу.

Усунення цих урядів є нашим обов'язком і необхідним кроком для звільнення умми, перетворення шаріату на вищий закон та повернення Палестини. І наша боротьба проти цих урядів не відокремлена від нашої боротьби проти вас.

г) Ви крадете наші багатства та нафту за мізерними цінами через свій міжнародний вплив та військові загрози. Ця крадіжка — воістину найбільша, яка будь-коли спостерігалася людством у світовій історії.

ґ) Ви окупували наші країни, розмістили у них свої військові бази. А ще розбестили наші землі та взяли в облогу наші святині, щоби зміцнити безпеку яхудів і забезпечити безперервність пограбування наших багатств.

д) Ви морите голодом мусульман Іраку, де щодня вмирають діти. Внаслідок ваших санкцій загинуло понад 1,5 мільйона іракських дітей, але ви не виявили занепокоєння, проте коли загинули 3000 ваших людей, ви підняли на ноги весь світ.

е) Ви підтримали яхудів в їхній ідеї, що аль-Кудс (Єрусалим) — їхня вічна столиця, і погодилися перенести туди своє посольство, де за вашою допомогою та під вашим захистом яхуди планують зруйнувати мечеть аль-Акса. Під захистом вашої зброї Аріель Шарон увійшов до мечеті Аль-Акса, щоби забруднити її перед підготовкою до захоплення та руйнування.

2. Ці трагедії та лиха — лише кілька прикладів вашого гноблення та агресії проти нас. Наша релігія і розум наказують, що пригноблені мають право на дії у відповідь, тож не чекайте від нас нічого, крім джихаду, опору та помсти.

Хіба можна очікувати, що після того, як Америка нападала на нас понад півстоліття, ми залишимо її жити в безпеці та світі?!

3. Ви можете заперечити, що все сказане вище не виправдовує агресії проти мирних громадян за злочини, яких вони не вчиняли, і правопорушення, в яких вони не брали участь:

а) Цей аргумент суперечить вашому постійному повторенню, що Америка — країна свободи та її лідери у цьому світі. Тому саме американський народ обирає свій уряд із власної волі; цей вибір випливає з його згоди з політикою, яку він проводить.

Таким чином, американський народ вибрав, погодився та підтвердив свою підтримку ізраїльського придушення палестинців, окупації та узурпації їхніх земель, а також постійних вбивств, тортур, покарань та вигнання палестинців. Американський народ має можливість і вибір відмовитися від політики свого уряду і навіть змінити його, якщо він того забажає.

б) Саме американський народ сплачує податки, коштом яких фінансуються літаки, що бомблять нас в Афґаністані, танки, що б'ють і руйнують наші будинки у Палестині, армії, що окупують наші землі у Перській затоці, і флоти, які забезпечують блокаду Іраку. Ці податки йдуть «Ізраїлю» на те, щоби він продовжував нападати на нас і проникати на наші землі; таким робом, саме американський народ фінансує напади на нас, і саме він контролює витрачання цих грошей на свій розсуд через обраних ним кандидатів.

в) Американська армія також є частиною американського народу. Саме цей народ безсоромно допомагає яхудам воювати проти нас.

г) Саме американський народ наймає і своїх чоловіків, і своїх жінок до американських військ, які нападають на нас.

ґ) Ось чому американський народ не може бути невинний у всіх злочинах, вчинених проти нас американцями та євреями.

д) Аллах Всемогутній законодавчо встановив дозвіл та можливість помсти. Таким чином, якщо на нас нападають, ми маємо право напасти у відповідь.

Хто б не зруйнував наші села та міста, ми маємо право зруйнувати їхні села та міста. Хто вкрав наші багатства, ми маємо право зруйнувати їхню економіку і  хто б не вбивав наших мирних жителів, ми маємо право вбивати їх.

Американський уряд і преса досі відмовляються відповідати на запитання: «Чому вони напали на нас у Нью-Йорку та Вашинґтоні?». Якщо ж Шарон в очах Буша — людина світу, то і ми — люди світу, бо Америка не розуміє мови манер і принципів, тому ми звертаємося до неї зрозумілою їй мовою.

Тепер, що стосується другого питання: Навіщо ми вас закликаємо і чого ми від вас хочемо? Ми хочемо відповісти наступне:

1. Перше, до чого ми вас закликаємо, це іслам.

a) Релігія єдинобожжя, істинної свободи від підпорядкування Піднесеному, Його законам і відмова від усіх думок, порядків, теорій і релігій, що суперечать релігії, яку Він послав Своєму Пророку Мухаммаду (мир йому та благословення Аллаха). Іслам — це релігія всіх пророків, яка робить різниці між ними — мир їм усім.

Ми закликаємо вас до цієї релігії, яка є печаткою всіх попередніх релігій. Це релігія єднання з Богом, щирості, найкращих звичаїв, праведності, милосердя, честі, чистоти та благочестя.

Це релігія прояву доброти до інших, встановлення справедливості з-поміж них, надання їм їхніх прав, захисту пригноблених і гнаних. Це релігія припису добра і заборони зла рукою, язиком та серце.

Це релігія джихаду на шляху Аллаха, щоби Слово та релігія Аллаха панували. Це релігія єдності та злагоди у покорі Аллаху, а також повної рівності між усіма людьми, незалежно від кольору шкіри, статі та язика.

б) Це релігія, книга якої — Коран — залишається незмінною після того, як інші божественні книги та послання змінені. Коран — це диво до Судного дня надана людству самим Аллахом.

2. Друге, до чого ми закликаємо вас, — це припинити утиски, брехню, аморальність і розпусту, що поширилися серед вас.

a) Ми закликаємо вас бути людьми з добрими звичаями, принципами, честю та чистотою. Відкинути такі аморальні вчинки, як блуд, гомосексуалізм, наркоманію, азартні ігри та відсотки.

Ми закликаємо вас до цього, щоби ви звільнилися від того, у чому погрозили. Щоби ви звільнилися від оманливої брехні про те, що ви є великим народом, який поширюють серед вас ваші лідери, щоб приховати від вас той ганебний стан, до якого ви дійшли.

б) З жалем повідомляю вам, що ви є найгіршою цивілізацією, про яку свідчить історія людства:

(I) Ви — народ, який замість того, щоб керуватися iаріатом Аллаха у своїй конституції, вважає за краще вигадувати свої власні закони за своїм бажанням та пристрастями. Ви відокремлюєте релігію від своєї політики, суперечачи чистій природі, яка стверджує абсолютну владу Господа та Творця.

Ви тікаєте від незручного питання, поставленого перед вами: як це можливо, щоби Всемогутній Аллах створив Своє творіння, дав йому владу над усіма істотами та землею, надав йому всі блага життя? А потім відмовив йому в тому, чого він найбільше потребує: у знанні законів, які керують його життям.

(II) Ви країна, що дозволяє лихварство, яке заборонено всіма релігіями. А проте, ви будуєте свою економіку та інвестиції на лихварстві й у результаті цього яхуди у різних формах і обличчях взяли під контроль вашу економіку, через яку вони потім взяли під контроль ваші засоби масової інформації, і тепер контролюють усі аспекти вашого життя, роблячи вас своїми слугами та домагаючись своєї мети вашим коштом; саме те, від чого застерігав вас Бенджамін Франклін.

(III) Ви є країною, в якій дозволено вживання наркотиків. Ви дозволяєте наркотики та лише забороняєте торгівлю ними, хоча ваша країна є найбільшим їх споживачем.

(IV) Ви країна, яка дозволяє аморальні вчинки та вважає їх основою особистої свободи. Ви продовжували опускатися в цю прірву з рівня на рівень, поки серед вас не поширилося кровозмішання, проти якого не заперечують ваше почуття честі, ні ваші закони.

Хто може забути аморальні вчинки вашого президента Клінтона, здійснені в офіційному Овальному кабінеті? Після цього ви навіть не притягнули його до відповідальності, сказавши лише, що він «припустився помилки», після чого все пройшло безкарно; чи є найгірша подія, за яку ваше ім'я увійде в історію і згадуватиметься народами?

(V) Ви — держава, в якій дозволені азартні ігри у всіх їхніх проявах. Це практикують і компанії, внаслідок чого інвестиції стають активними, а злочинці — багатими.

(VI) Ви — нація, яка експлуатує жінок як споживчі товари або рекламні інструменти, які закликають покупців придбати їх. Ви використовуєте жінок для обслуговування пасажирів, відвідувачів та незнайомих людей, щоби збільшити свій прибуток; при цьому ви заявляєте, що підтримуєте визволення жінок.

(VII) Ви — країна, в якій торгівля сексом практикується у всіх її формах, прямо та опосередковано. На цьому створені гігантські корпорації та установи, що прикриваються мистецтвом, розвагами, туризмом, свободою та іншими оманливими назвами, які ви приписуєте цьому.

(VIII) І через все це ви увійшли в історію як нація, яка розповсюджує хвороби, які в минулому були невідомі людині. Ідіть і вихваляйтеся перед людськими народами, що ви принесли їм СНІД як сатанинський американський винахід.

(IX) Ви знищили природу своїми промисловими відходами та газами більше, ніж будь-яка інша країна в історії. Попри це, ви відмовляєтеся підписати Кіотську угоду, щоби забезпечити прибуток своїм жадібним компаніям та промисловості.

(X) Ваш закон — це закон багатих та заможних людей, які мають владу у своїх політичних партіях та фінансують своїми подачками виборчі кампанії. За ними стоять яхуди, які контролюють вашу політику, засоби масової інформації та економіку.

(XI) В історії людства вас виділяє те, що ви використовували свою силу для знищення людей більше, ніж будь-яка інша нація в історії; не для захисту принципів та цінностей, а для поспішного забезпечення своїх інтересів та прибутків.

Ви скинули атомну бомбу на Японію, хоча та була готова до переговорів про припинення війни. Скільки актів придушення, тиранії та несправедливості ви зробили при закликах до волі?

(XII) Не будемо забувати про одну з ваших головних особливостей: про вашу подвійність як у поведінці, так і в цінностях. Про ваше лицемірство у манерах та принципах, які мають дві шкали: одна — для вас, друга — для інших:

a) Свобода і демократія, до яких ви закликаєте, призначені лише для вас та для білої раси. Що ж до решти світу, то ви нав'язуєте йому свою жахливу, руйнівну політику та уряди, які ви називаєте «американськими друзями».

Ви не даєте їм встановити демократію. Коли ісламська партія в Алжирі захотіла застосувати демократію і перемогла на виборах, ви нацькували на них своїх агентів в алжирській армії, атакували їх танками та гарматами, ув'язнили й піддали тортурам — новий урок з «американської книги демократії»!

б) Ваша політика заборони та примусового вилучення зброї масової поразки для забезпечення миру у всьому світі. Вона поширюється лише на ті країни, яким ви не дозволяєте мати таку зброю.

Щодо країн, яким ви даєте згоду, наприклад, «Ізраїлю», то їм дозволяється зберігати та використовувати таку зброю «для захисту своєї безпеки». Всіх інших, кого ви підозрюєте у виробництві чи зберіганні такої зброї, ви називаєте злочинцями та чините проти них військові дії.

в) Ви — останні, хто поважає резолюції та політику міжнародного права, але при цьому стверджуєте, що хочете вибірково карати всіх, хто чинить так само. «Ізраїль» уже понад 50 років викидає до кошика резолюції та правила ООН за повної підтримки Америки.

г) Що стосується військових злочинців, яких ви засуджуєте і створюєте для них кримінальні суди, то ви безсоромно просите, щоби вашим власним злочинцям надали імунітет! Однак історія не забуде тих воєнних злочинів, які ви вчинили проти мусульман та решти світу; ті, кого ви вбили в Японії, Афґаністані, Сомалі, Лівані та Іраку, залишаться ганьбою, якої ви ніколи не зможете позбутися.

Достатньо нагадати вам про ваші останні воєнні злочини в Афґаністані, де були знищені густонаселені села з невинними мирними жителями, скинуті бомби на мечеті, внаслідок чого дах мечеті завалився на голови мусульман, що моляться в ній. Саме ви порушили угоду з муджахідами, коли вони залишали Кундуз, розбомбивши їх у форті Джанґі та вбивши понад 1000 ваших полонених від задухи й спраги.

Один Аллах знає, скільки людей загинуло від тортур, застосованих вами та вашими агентами. Ваші літаки продовжують літати в афганському небі, вишукуючи будь-яку «підозрілу» людину.

ґ) Ви стверджували, що є авангардом прав людини, а ваше міністерство закордонних справ — Державний департамент США — видає щорічні звіти, що містять статистику країн, які порушують права людини. Проте все це зникло, коли по вас вдарили муджахіди, і ви почали застосовувати методи тих самих задокументованих урядів, які ви раніше проклинали.

В Америці ви схопили тисячі мусульман та арабів, узяли їх під варту без пояснення причин, суду і навіть не розкриваючи їхніх імен. Ви видали нові, більш жорстокі закони.

Те, що відбувається у Ґуатанамо, — це історична ганьба для Америки та її цінностей, яка кричить вам в обличчя — вам, лицемірам: «Яка цінність вашого підпису під будь-якою угодою чи договором?».

3. Ми закликаємо вас до чесного ставлення до самих себе — і я сумніваюся, що ви це зробите, — щоби виявити, що ви — нація без принципів та моральності, і що цінності та принципи для вас. Це те, що ви просто вимагаєте від інших, а не те, чого ви самі маєте дотримуватися.

4. Ми також радимо вам припинити підтримку «Ізраїлю», припинити підтримку Індії в Кашмірі, Росії проти Чечні, а також припинити підтримку уряду Маніли проти мусульман на півдні Філіппін.

5. Ми також радимо вам зібрати свій багаж та залишити наші землі. Ми бажаємо вам добра, керівництва та праведності, тому не змушуйте нас відправляти вас назад «вантажем 200».

6. Ми закликаємо вас припинити підтримку корумпованих керівників у наших країнах. Не втручайтесь у нашу політику та методи освіти, дайте нам спокій, інакше чекайте нас у Нью-Йорку та Вашинґтоні.

7. Ми також закликаємо вас мати з нами справу та взаємодіяти на основі взаємних інтересів та вигод, а не політики лицемерства, крадіжки та окупації, і не продовжувати політику підтримки яхудів, оскільки це призведе до ще більших лих для вас. Якщо ви не відповісте на ці умови, то готуйтеся до боротьби з ісламським народом.

Народ єдинобожжя, який повністю покладається на Аллаха і не боїться нікого, крім Нього. Народом, до якого Коран (9:13-1) звертається зі словами:

«Невже ви боїтеся їх? Аллах має більше прав на те, щоб ви боялися Його, якщо ви є вірними. Боріться з ними, щоб Аллах покарав їх вашими руками та зганьбив їх, і дарував вам перемогу над ними, і зцілив груди вірних людей. І видаліть гнів з їхніх сердець (вірних). Аллах приймає покаяння того, кого забажає. Аллах — Всезнаючий, Всемудрий».

Народ пошани та поваги: «А честь, влада і слава належать Аллаху, Його посланцю (Мухаммаду — мир йому) та вірним» [Коран 63:8]. «Так не слабніть (проти ворога) і не сумуйте, і ви будете на висоті (у перемозі), якщо ви істинно вірні» [Коран 3:139].

Народ мучеників; народ, який бажає смерті більше, ніж ви бажаєте життя: «У жодному разі не вважай мертвими тих, які були вбиті на шляху Аллаха. Ні, вони живі та отримують свою долю у свого Господа, радіючи тому, що Аллах дарував їм за Своєю милістю, і радіючи від того, що їхні послідовники, які ще не приєдналися до них, не пізнають страху і не будуть засмучені. Вони радіють милості Аллаха і щедрості та тому, що Аллах не втрачає нагороди вірних» [Коран 3:169-171].

Народ перемоги та успіху, які обіцяв Аллах: «Це Він послав Свого посланця (Мухаммада, мир йому) з керівництвом та релігією істини (ісламом), щоби зробити її переможною над усіма іншими релігіями, хоча багатобожники та ненавидять її» [Коран 61:9]. Аллах ухвалив: «Воістину, перемога буде за Мною та Моїми посланцями. Воістину, Аллах — Всемогутній, Всесильний» [Коран 58:21].

Народ ісламу, який зміг відкинути та знищити попередні імперії зла, подібні до вас; народ, який відкидає ваші нападки, бажає усунути ваші вади й готовий боротися з вами. Ви чудово знаєте, що народ ісламу глибоко зневажає вашу гордість і зарозумілість.

Якщо американці відмовляться прислухатися до наших порад, до добра, керівництва та праведності, до яких ми їх закликаємо, то знайте, що ви програєте цей хрестовий похід, започаткований Бушем. Зрештою, як і інші попередні хрестові походи, в яких ви були принижені руками муджахідів, і бігли до себе додому у великому мовчанні та ганьбі.

Якщо американці не відреагують, то на них чекає доля совєтів. Вони втекли з Афґаністану, щоби впоратися зі своєю воєнною поразкою, політичним розпадом, ідеологічним крахом та економічним банкрутством.

Це наше послання американцям як відповідь на їхнє послання. Чи знають вони тепер, чому ми воюємо з ними та з якою формою невігластва, з дозволу Аллаха, ми переможемо?».

Читайте також:
Світ
Насамперед фейкову інформацію передавали президенту США Джозефу Байдену.
вчора, 18:02
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
вчора, 14:34
Світ
Москва спровокувала тектонічні зрушення у геополітиці для відновлення імперського статусу. Але її пекінський господар має власні плани.
вчора, 13:16
Світ
Недавно спочилий ветеран американської дипломатії зумів замирити капіталістів і комуністів. Але і спадок його теж поступово відмирає.
вчора, 07:09
Світ
Історія має властивість повторюватися, здебільшого як кривавий фарс. Нині ця трагедія відбувається на окупованій Ізраїлем землі Палестини.
03 грудня, 21:31
Світ
Чи жертвуватиме КНР відносинами зі США заради дружби із РФ? Сі Цзіньпін сказав ствердно й упевнено: «Ні».
03 грудня, 16:46