Литва зміцнює кордон із Білоруссю

СВІТ
19 жовтня, 07:51
Литва зміцнює кордон із Білоруссю
Фото: Delfi

Уряд Литви спрямував додаткові військові сили на кордон із Білоруссю і санкціонував масштабні роботи з його укріплення.

Таку інформацію у коментарі для провідного балтійського видання "Delfi" надали у канцелярії Державної прикордонної служби (лит. Valstybės sienos apsaugos tarnyba).

Зазначається, що спроби нелегальних мігрантів прорвати кордон стають все нахабнішими, адже їм допомагають у цьому силові структури лукашенківського режиму. 

«Щодоби на кожному кілометрі державної межі між Литвою і Білоруссю знаходитимуться по 64 військовослужбовці. Вони допомагатимуть прикордонним загонам виявляти порушення перетину кордону й відправлятимуть нелегалів назад у Білорусь. Ми розуміємо, що оголошені заходи можуть декому здатися жорсткими, але у подібній кризовій ситуації, в якій не з доброї волі опинилася Литва, необхідно реагувати вкрай рішуче і бути готовими до найгірших сценаріїв. Наша країна буде і надалі посилювати фізичну охорону свого кордону», – повідомили у канцелярії литовської Державної прикордонної служби.

Водночас у міністерстві закордонних справ балтійської республіки підкреслили, що ситуація на державній межі з Білоруссю залишається стабільно складною; постійно фіксуються спроби мігрантів нелегально потрапити до Литви, зокрема і підземним шляхом.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", польсько-білоруська державний кордон вже не перший день є епіцентром справжнього побоїща нелегальних мігрантів із прикордонниками.

Литва зміцнює кордон із Білоруссю_1
Литва зміцнює кордон із Білоруссю_2
Литва зміцнює кордон із Білоруссю_3
вибір редакції
Читайте також:
Усіх мігрантів, хто зміг незаконно опинитися на території Польщі, примусово виганятимуть із країни.
20 листопада, 18:37
Польсько-білоруська державна межа вже не перший день є епіцентром справжнього побоїща нелегальних мігрантів із прикордонниками.
18 жовтня, 10:26
Естонські народні обранці переконані, що питання деокупації українського півострова не має зникати з міжнародного порядку денного.
17 липня, 14:34
Брюссель має намір негайно втрутитися у ситуацію з нелеґальними міґрантами, які штурмують білорусько-литовський кордон.
13 липня, 07:01
Вільнюс допоможе Києву направити чітке повідомлення Брюсселю: великій євроатлантичній родині потрібна сильна і єдина Україна.
07 липня, 14:03
Широкомасштабні військові навчання "Захід-2021", орґанізовані РФ, можуть стати фатальними для майбутнього України, Білорусі та Молдови.
24 червня, 11:15