Литва зміцнює кордон із Білоруссю

СВІТ
19.10.2021, 07:51
Литва зміцнює кордон із Білоруссю
Фото: Delfi

Уряд Литви спрямував додаткові військові сили на кордон із Білоруссю і санкціонував масштабні роботи з його укріплення.

Таку інформацію у коментарі для провідного балтійського видання "Delfi" надали у канцелярії Державної прикордонної служби (лит. Valstybės sienos apsaugos tarnyba).

Зазначається, що спроби нелегальних мігрантів прорвати кордон стають все нахабнішими, адже їм допомагають у цьому силові структури лукашенківського режиму. 

«Щодоби на кожному кілометрі державної межі між Литвою і Білоруссю знаходитимуться по 64 військовослужбовці. Вони допомагатимуть прикордонним загонам виявляти порушення перетину кордону й відправлятимуть нелегалів назад у Білорусь. Ми розуміємо, що оголошені заходи можуть декому здатися жорсткими, але у подібній кризовій ситуації, в якій не з доброї волі опинилася Литва, необхідно реагувати вкрай рішуче і бути готовими до найгірших сценаріїв. Наша країна буде і надалі посилювати фізичну охорону свого кордону», – повідомили у канцелярії литовської Державної прикордонної служби.

Водночас у міністерстві закордонних справ балтійської республіки підкреслили, що ситуація на державній межі з Білоруссю залишається стабільно складною; постійно фіксуються спроби мігрантів нелегально потрапити до Литви, зокрема і підземним шляхом.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", польсько-білоруська державний кордон вже не перший день є епіцентром справжнього побоїща нелегальних мігрантів із прикордонниками.

Литва зміцнює кордон із Білоруссю_1
Литва зміцнює кордон із Білоруссю_3
Литва зміцнює кордон із Білоруссю_5
Читайте також:
Опінії
Росіяни прагнуть натягнути свій імперський світогляд XIX сторіччя на весь світ у столітті XXI. Але виходить якось недолуго.
08 травня, 17:00
Світ
Влада Фінляндської республіки нарешті визначилася з власною позицією у російсько-українській війні – Гельсинкі підтримує Київ.
24 березня, 19:16
Світ
Литовський лідер рішуче закликав міжнародну спільноту обмежити країну-агресора у всіх секторах та всіх організаціях.
23 березня, 19:58
Світ
З кремлівським бункерним щуром неможливо зіграти внічию, як у шахах, тим більше, що Третя світова війна вже почалася.
19 березня, 09:23
Світ
Багаторічна російська воєнна агресія в Україні безпосередньо впливає на безпекову ситуацію у регіоні Міжмор'я, зокрема і на Естонію.
03 лютого, 12:18
Світ
Останню свою субмарину Болгарія списала ще в 2011 році
24 січня, 16:13