Ліванська «Гізболла» допомагає ПВК «Вагнер» вербувати палестинців

ВІЙНА
28 лютого, 18:48
Ліванська «Гізболла» допомагає ПВК «Вагнер» вербувати палестинців
Фото: Останній Бастіон

Вірнопідданий путінський кухар Євгєній Прігожин знайшов "нову Мекку" для збирання "гарматного м'ясна" на фронт.

Про це із ліванської столиці Бейрут повідомило незалежне видання "The Medialine", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, ватажку терористичної організації ПВК "Вагнер" активно допомагає вербувати чоловіків проіранське угруповання "Гізболла".

Прикметно, але основним людським ресурсом для відрядження на український фронт стали палестинські біженці у Лівані, які мають досвід ведення бойових дій.

Станом на цю мить відомо, що перша група "добровольців" уже виїхала через Тегеран до Грозного, а звідти – до Луганська, де вони сформують окремий загін.

Приватна військова компанія "Вагнер" змогла "навести мости" з "Гізболлою" торік, але вербувати нову партію "гарматного м'яса" на Близькому Сході взялася тільки зараз, коли Кремль обмежив рекрутинг у російських тюрмах.

«Набір охочих людей відбувається у таборах біженців на Півдні та Сході Лівану, де владу мають представники "Гізболли". Бойовикам обіцяють щомісячні виплати, включаючи допомогу їхнім сім'ям. Перевага надається досвідченим чоловікам із досвідом бойових дій у міській забудові чи вмінню керувати дронами», – йдеться у повідомленні наших колег.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що екзистенційна російсько-українська війна на виснаження триватиме до повного знищення живої сили супротивника.

Читайте також:
Політика
Міжнародна федерація боротьби допустила росіян з мітингу «Zа мир без нацизма»
15 вересня, 13:45
Війна
Окупанти обстріляли автомобіль гуманітарної організації Road to Relief, який їхав зі Слов’янська в напрямку Бахмуту
10 вересня, 14:20
Війна
Кількість постраждалих зросла майже до 40 осіб
08 вересня, 11:17
Світ
Прийшов час, щоб Пентагон надав Україні ракети великої дальності ATACMS.
07 вересня, 07:26
Кримінал
Російський терорист із незаконного збройного формування "Русич" уже місяць перебуває у комфортних умовах фінляндської тюрми.
26 серпня, 18:45
Війна
Російський бандитсько-чекістський режим пожирає своїх інфернальних дітей. Ватажки терористів-"вагнерівців" уже на концерті Іосіфа Кобзона.
26 серпня, 18:14