«Мужицьке царство»: нинішня РФ занурюється у добу Івана Грозного

ПОЛІТИКА
20 лютого, 17:29
«Мужицьке царство»: нинішня РФ занурюється у добу Івана Грозного
Фото: Google

Ресурсна федерація московії поспішає у минуле, єльцинсько- горбачовська і брєжнєвсько-хрущовська позаду, на черзі – сталінсько-петровська.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, організованого й оприлюдненого незалежним виданням "Province.ru", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що у дотаційних і віддалених від Москви регіонах у рази збільшилася кількість молодіжних бандугруповань, керованих кримінальниками на зоні, які тероризують цілі райони.

Показовою є ситуація у Новосибірську, Читі, Красноярську, Іркутську та Кургані, де неповнолітні правопорушники, татуйовані тавром "АУЕ", у стилі опричників Івана IV Грозного вимагають плату від підприємців.

«Малолітні хулігани називають себе "Ашанівськими". Вони збираються біля однойменного торгового центру на вулиці Курчатова у Калінінському районі. Угруповання бояться як діти, так і дорослі. Бандити тримають у страху мікрорайони Ювілейний та Снігурі. Водночас їх підтримують авторитети з зон, які знаходяться на околицях Новосибірська», – йдеться у соцдослідженні.

Головною причиною спалаху молодіжного (чи все ж таки вже дитячого – прим.ред.) бандитизму є відсутність батьківської опіки та контролю, оскільки багато чоловіків із Сибіру мобілізовано на український фронт, а матерям нема коли виховувати потомство.

Правоохоронні та силові органи показово самоусунулися й ніяк не впливають на ситуацію, що вкотре доводить: РФ занурюється шаленими темпами у дикість часів царювання Івана IV чи Пєтра I.

Тут слід згадати ідейні сентенції таких мислителів середини XIX початку – XX століть: Алєксандра Гєрцена і Ніколая Бєрдяєва, – котрі називали цей майбутній лад на Росії не інакше, як "мужицьке царство".

«Здичавілий мужик, не пізнавши благ цивілізації, але керований "благою рукою доброго царя", переможе інтелігенцію – цю європеїзовану жменьку, котра затіяла революційний перехід до прогресу. Суть "мужицького царства" полягає у царстві реінкарнації Грігорія Распутіна, мужика з боярськими забаганками» – висновує Бєрдяєв.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що найбільший у світі цвинтар, де майже живцем поховано місто-мільйонник, знаходиться на Колимі.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
29 травня, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56