Лукашенка втовкмачує військовослужбовцям Білорусі російські наративи

ПОЛІТИКА
22.10.2022, 08:18
Лукашенка втовкмачує військовослужбовцям Білорусі російські наративи

Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.

Про це в інтерв'ю виданню "Еўрарадыё" заявив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, бульбенфюрер Аляксандр Лукашенка зі своїм покірним оточенням дотиснуті російським бункерним щуром, а отже від Білорусі слід очікувати загрозливих неприємностей.

«На сьогодні у білоруській армії сформовано для наступу на Україну 20 батальйонно-тактичних груп. Цей ресурс дорівнює приблизно 15-17 тисячам більш менш боєздатних військовослужбовців. Потенціал їхній, якщо чесно, нікудишній. Проте очевидно, що пропагандистська машина Лукашенка активно готує білорусів до війни проти України. Також режим намагається замістити явну відсутність бойового досвіду, а також, що найголовніше, озброєння, російськими наративами з демонізації України та українців. Однак поки це не дає бажані Лукашенку плоди», – окреслив ситуацію за нашим північним кордоном Олександр Коваленко.

Фактично, маріонетковий кремлівський диктатор усе ж таки планує утилізувати єдину підконтрольну йому серйозну силу у вигляді армії на догоду стариганю-ґебісту з РФ.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що білоруську бульбу українці смажитимуть у Волинському котлі, як до того в Ізюмському відварили російських свинособак.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.
24.11.2023, 10:12
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30.10.2023, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27.07.2023, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17.07.2023, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11.07.2023, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05.07.2023, 16:00