Лукашенка втовкмачує військовослужбовцям Білорусі російські наративи

ПОЛІТИКА
22.10.2022, 08:18
Лукашенка втовкмачує військовослужбовцям Білорусі російські наративи

Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.

Про це в інтерв'ю виданню "Еўрарадыё" заявив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, бульбенфюрер Аляксандр Лукашенка зі своїм покірним оточенням дотиснуті російським бункерним щуром, а отже від Білорусі слід очікувати загрозливих неприємностей.

«На сьогодні у білоруській армії сформовано для наступу на Україну 20 батальйонно-тактичних груп. Цей ресурс дорівнює приблизно 15-17 тисячам більш менш боєздатних військовослужбовців. Потенціал їхній, якщо чесно, нікудишній. Проте очевидно, що пропагандистська машина Лукашенка активно готує білорусів до війни проти України. Також режим намагається замістити явну відсутність бойового досвіду, а також, що найголовніше, озброєння, російськими наративами з демонізації України та українців. Однак поки це не дає бажані Лукашенку плоди», – окреслив ситуацію за нашим північним кордоном Олександр Коваленко.

Фактично, маріонетковий кремлівський диктатор усе ж таки планує утилізувати єдину підконтрольну йому серйозну силу у вигляді армії на догоду стариганю-ґебісту з РФ.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що білоруську бульбу українці смажитимуть у Волинському котлі, як до того в Ізюмському відварили російських свинособак.

Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04.12.2022, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23.10.2022, 08:34
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02.08.2022, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07.07.2022, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06.07.2022, 09:23
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23.06.2022, 09:02