Львівські авіатори відпрацювали по окупантах на Східному фронті

ВІЙНА
03.08.2023, 16:09
Львівські авіатори відпрацювали по окупантах на Східному фронті

Гелікоптерні розрахунки Збройних Сил України не припиняють допомагати з повітря піхотинцям, які стримують багатотисячну російську навалу.

Відповідний звіт своєї роботи на Сході виклала пресслужба 12 Окремої бригади армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, наші захисники на гелікоптерах здолали чималий шлях від аеродрому на Львівщині до Донеччини та Харківщини, щоби "привітати" вогнем ворожі підрозділи.

«Черговий робочий день, один із бойових для армійських авіаторів. Наші пташки вилетіли на полювання. Так щодня працюємо на перемогу», –  лаконічно повідомили у пресслужбі 12 бригаді армійської авіації ЗСУ.

Військовослужбовці додають, що завжди на сторожі Батьківщини, а відтак готові до будь-яких викликів, особливо тих, які кидає грізна та наїжачена до зубів зброєю московитська орда.

Між іншим, як раніше вже повідомляла інформаційна агенція "Останній Бастіон", Східний фронт вирує невпинними боями, наші захисники у успішно знищують ворожих солдатів і техніки.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Наступ росії наближається до міста Суми та відкриває новий фронт.
19:35
Опінії
«Хаос, «ж*па» і плани на авось: українська оборона у 2025-му»
вчора, 09:35
Війна
Мирні перемовини заморожені – вони зайшли в глухий кут, доля війни в Україні вирішиться лише на полі бою.
12 червня, 17:31
Війна
WSJ: Україна втратила найбільше територій за місяць із 2022 року.
12 червня, 16:00
Війна
Просування армії рф вглиб Сумщини – «це ті ризики, які ми мали розуміти» при плануванні Курської операції.
11 червня, 10:04
Війна
Передові підрозділи ЗСУ продовжують оборонятися по рубежах на теренах Курщини вздовж річки Сейм. Тривають бої за населений пункт Тьоткіно.
22 травня, 06:10