Людожери в українській подобі

КРИМІНАЛ
31 травня, 07:18
Людожери в українській подобі

Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.

На тижні Державне бюро розслідувань повідомило про викриття у колоніях масштабної системи тортур ув'язнених як способу витискання грошей. Йдеться про 10 000 гривень на місяць, щоби «не чіпали», — не калічили, не ґвалтували та не били.

Зокрема, у Божківській виправній колонії (на Полтавщині) жертвами ставали практично всі, хто туди потрапляв. Один з ув'язнених отримав понад 200 ударів; і це ще мінімальні розрахунки, уявляєте?!

Загалом же у вітчизняних колоніях б'ють ногами, кийками, палицями, викручують руки.  Так, чотирьох посадовців конкретно Божківської колонії затримано, злочини зафіксовано, але світить їм за все це хіба 10 років в'язниці:

  • по-перше, персоналу там гарантовано більше — і незалучених до системи не могло бути;
  • по-друге, загальна чисельність ув'язнених — понад 300 осіб;
  • по-третє, якщо товкли всіх, то це виходить, що за одного катованого покарання становить 12 днів ув'язнення.
Людожери в українській подобі_1

Це щодо справедливості покарання. Ну, й «ідеологічний момент»: судячи з офіційних описів, персонал конкретно Божківської колонії досі пишається тим, що колонію заснували кати НКВД на майні куркулів.

Так прямо сьогодні та пишуть про пограбованих, закатованих, вбитих і засланих російськими окупантами українців — «куркулі» (див. знімок екрана вище — прим. ред.). Вони досі перебувають у парадигмі глибокої совдепії.

Хоча це ніяк не завадило керівництву «незаконно отримувати квартири, офіси, елітні автівки» — ДБР пише тільки про одного посадовця. Проте маємо великі сумніви в аскезі всіх решти.

Як бачите, ми, всі українці, на жаль, значно ближчі до росіян, ніж нам здається, — 300 років окупації не минули дарма. І на цьому тлі якось сумнівно виглядають жарти про чмобіків, обзивання орками й загальна зневага до ворога, просто озирніться довкруж.

Висновок наступний: якщо ти пишаєшся еНКаВеДешним минулим, то логічно, що знущатимешся із людей. І байдуже, якої ці люди національності.
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13