Майже 40 проєктів розвитку громад Полтавщини претендують на фінансування з бюджету

ПОЛТАВА
01.11.2020, 11:05
Майже 40 проєктів розвитку громад Полтавщини претендують на фінансування з бюджету

Ознайомитися з проєктами розвитку, поданими на розгляд конкурсної комісії, можна на відкритій платформі.

Експертна група обласного конкурсу проєктів територіального розвитку громад провела онлайн-засідання. Учасники конкурсу претендують на реалізацію своїх проєктів на умовах співфінансування обласного та місцевих бюджетів наступного року.  

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2020 році було подано 38 проєктів, у тому числі: проєктів І категорії (сільських та селищних рад) – 7; проєктів II категорія – (ОТГ, міських рад районного і обласного значення, районних рад) – 27; проектів ІІІ категорії (міжмуніципального співробітництва) – 4.

Найбільше проєктів стосувалися напрямків: організації ефективної системи надання органами місцевого самоврядування муніципальних послуг населенню в різних сферах – освіти, у т.ч. дошкільної, спорту, соціального захисту, безпеки громадян та громадського порядку; поліпшення екологічної інфраструктури, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф – водозабезпечення, поводження з ТПВ, благоустрою парків, скверів, водоймищ.

Знову в пріоритеті – впровадження енергоефективних заходів у комунальних освітніх та культурних закладах (термомодернізація будівель, реконструкція систем опалення, сонячна електростанція). Також мали місце проєкти з розвитку туристичної діяльності та курортної справи, збереження історико-культурної та духовної спадщини, освітнього, наукового та інформаційного забезпечення розвитку місцевого самоврядування.

Разом з тим, організатори конкурсу зауважили на відсутності проєктів одного з напрямків – щодо стимулювання розвитку малого і середнього бізнесу в громадах.

За результатами розгляду конкурсних пропозицій, усі 38 проєктів були допущені до розгляду. Ознайомитися з ними можна на платформі за посиланням.

Переможці конкурсу будуть визначені у листопаді.  

Читайте також:
65-річна відома російська опозиційна діячка японського походження вийшла з політичної гонитви, але не суспільного життя РФ.
18 вересня, 20:07
Уже скоро українські громадяни зрівняються по доходах населення зі східними сусідами, в яких залишиться тільки гордість за померлу імперію.
28 серпня, 15:15
Роберт Тору Кійосакі – американський підприємець і письменник японського походження, автор бестселера "Багатий Тато, Бідний Тато".
26 серпня, 11:45
Здоровий глузд та цивілізована поведінка
10 червня, 10:05
Шикарна стаття письменника Ніла Геймана про природу і користь читання.
25 квітня, 14:05