Макрон посилює російську інформаційну операцію

ВІЙНА
05.12.2022, 08:00
Макрон посилює російську інформаційну операцію

Аналітики запевняють, що «гарантії безпеки», які вимагає росія, спричиняють частковий демонтаж НАТО - ISW

Заява президента Франції Еммануеля Макрона посилила російську інформаційну операцію про необхідність Заходу обговорити «гарантію безпеки» для москви. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

У своєму інтерв'ю 3 грудня Макрон заявив, що Заходу слід подумати, як ставитися до «гарантій безпеки» для росії, якщо президент володимир путін погодиться на переговори щодо припинення війни в Україні.

«Ця тема буде частиною тем для світу, тому нам потрібно підготувати те, що ми готові зробити. Як ми захищаємо наших союзників. Як дати гарантії росії того дня, коли вона повернеться за стіл переговорів», – заявив Макрон.

«Гарантії безпеки», які вимагає росія, спричиняють частковий демонтаж НАТО шляхом повернення до кордонів 1997 року та надання москві права вето на майбутнє розширення альянсу.

Міністр закордонних справ росії сергій лавров у своєму виступі послався на ці вимоги 1 грудня, нагадують експерти.

«Вимога росії щодо «гарантій безпеки» є частиною більшої російської інформаційної операції, в якій НАТО зображується як провокатор вторгнення в Україну», – йдеться у звіті ISW.

Аналітики вважають, що «гарантії безпеки», які Україна, НАТО та решта Європи приймуть від росії після неспровокованої та жорстокої війни, можуть бути більш слушною темою для розмови західних лідерів, які планують переговори з москвою.

Читайте також:
Опінії
Настав час відверто говорити про нагальне. Зміна пріоритетів ведення війни Україною — перезріла потреба!
вчора, 08:18
Політика
Американські партнери України дають мало, а вимагають нездійснене. Таким шантажем вони відверто грають на руку Кремля.
04 грудня, 20:41
Війна
Останнім часом багато обговорюють нашу «стратегію перемоги». З відкритих джерел бачимо одну з її головних складових: посилення мобілізації.
01 грудня, 17:47
Світ
Відповідь на питання очевидна. Бенефіціарами нового конфлікту є Москва (більшою мірою) та її сюзерен Пекін (меншою мірою).
01 грудня, 09:11
Політика
Розширення Євроспілки за рахунок України сприймається переважно як один із найбільших викликів. Причому, як для інституцій НАТО, так і ЄС.
30 листопада, 20:46
Політика
Бенефіціари штучного конфлікту Залужний-Зеленський сидять не тільки у Кремлі, а й в Україні. Зокрема, це відомі олігархи Пінчук і Ахметов.
29 листопада, 11:37