Малайзія збагачується від підсанкційної російської нафти

ЕКОНОМІКА
22.11.2024, 12:30
Малайзія збагачується від підсанкційної російської нафти
Фото: Bloomberg

Найбільшу у світі тіньову перевалку «чорного золота» для обходу торгових обмежень влаштували у Південно-Східній Азії. Кремль у виграші.

Про це з місця події на перетині Малайзії, Синґапуру та Індонезії сповістило видання Bloomberg. Кількість перевантажень нафти між танкерами у вказаному регіоні різко подвоїлася, починаючи від 2022 року.

За консервативними оцінками, лише впродовж 9 минулих місяців через Малайзію пройшло близько 350 млн барелів «чорного золота» (звісно, що переважно із ресурсної федерації московії — прим. ред.). Вартість цієї нафти оцінюється щонайменше у $20 млрд.

Однак прикметно, що перевалка здійснюється не російськими, а іранськими танкерами. Вони передають санкційну нафту іншим кораблям, які потім доставляють «чорне золоте» в основному до китайських портів; уряд КНР не імпортує іранську нафту від 2022 року.

За спостереженнями, перевалка вуглеводнів знаходиться у винятковій економічній зоні Малайзії, але за межами її територіальних вод. Відтак влада країни не вважає, що порушує накладені на РФ санкції рівночасно отримуючи фінансовий зиск від таких дій.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що Індія також допомагає росії набивати державний бюджет грошвою. Ворожа воєнна машина працює як швейцарський годинник.

Малайзія збагачується від підсанкційної російської нафти_1
Читайте також:
Світ
На відміну від ісламських одновірців, які підтримали Ґазу лише на словах, жителі країни висхідного сонця роблять справи. Бо добро немає меж.
06 лютого, 06:10
Життя
За висиханням великої, замкненої пустельними землями Казахстану й Узбекистану водойми стоїть Кремль. Це була свідома політика окупантів.
03 лютого, 12:36
Світ
Чи розвалиться ресурсна федерація московії у 2025 році? Таке питання все частіше ставлять собі китайські аналітик й експерти.
14 січня, 06:08
Життя
Супутники показали, як уряд КНР зробив непридатну для життя місцевість потужним енергоцентром. Він генеруватиме до 100 ГВт щорічно.
09 січня, 06:00
Економіка
Сі Цзіньпін розглядає транссибірську магістраль конкурентом нового китайського «шовкового шляху». Пекін орієнтується на Середню Азію.
03 січня, 19:29
Світ
Офіс президента Тайваню вперше провів навчання з моделюванням військової ескалації
26.12.2024, 17:09