Мамай vs вівця – рахунок 0:1
Комунальна служба Полтави за півтора місці не спромоглася прибрати труп вівці з міського парку. Городяни обурені – вони бояться гуляти.
«Останній Бастіон» повідомляв про дивну реакцію ДСНС, санстанції і комунальних служб в цій історії. Ще в квітні місцеві жителі виявили велику занепалу тварину в міській парковій зоні між районами Сади-2 і Огнівка та відразу повідомили компетентні органи.
Труп розкладається в місці куди приходять грати діти і гуляють жителі сусідніх будинків з собаками. Жителі побоюються зараження, адже невідомо звідки з’явилась тварина і від чого померла. Але небезпечною знахідкою, на подив, жодна зі служб до сьогодні не стурбована. В ДСНС повідомили, що вважають вівцю не своєю справою. Так саме відповіли в санстанції. В КАТП-1628 начебто в парк виїздили, але труп чомусь не побачили.
Відповіді-відмови від відомств люди отримали офіційні. Після цього вівця лишилась на своєму колишньому місці переможницею – просто посеред парку. Жителі самотужки, як змогли, убезпечили місце де лежить тварина.
Хоча така реакція органів, як з’ясував «Останній Бастіон» - як мінімум нехтування службами своїми професійними обов’язками – загрозами біологічного характеру зобов’язані опікуватися саме вони.
«Останній Бастіон» публікує «лист-привіт» міському голові Полтави за бездіяльність його підлеглих з КАТП-1628:
Міському голові м.Полтави
Мамаю О. Ф
Мельнікової Ганни Володимирівни
01.06.2015р
Цей лист не потребує відповіді, носить інформаційний характер, та описує якість роботи служб міста, яким Ви керуєте.
19/04/2015р мною виявлено труп свійської тварини (вівці) на території зеленого насадження між мікрорайонами Сади 1, Сади2, Огнівка. Труп тварини знаходиться в безпосередній близькості до огородження території Православного храму УПЦ Київського Патріархату за адресою, м.Полтава, Нікітченка,1мікрорайону Сади 2.
В цій зеленій зоні відпочиває багато людей, в т.ч. дітей.На зазначеній території досить поширені безпритульні собаки, що могло послужити додатковим фактором розповсюдження інфекційних хвороб, більше того, невідомо з яких причин настала смерть цієї тварини, можливо – з небезпечної хвороби.
Я в цей же день звернулася до Полтавської обласної санітарно-епідеміологічної станції е-mail листом, 20.04.2015р зателефонувала туди ж, а також - на диспетчерську міськвиконкому, в КАТП-1628, а 20.04.2015р написала аналогічний лист Головне управління ДСНС України у Полтавській області.
25.04.2015р через те, що жодна із служб, до якої я зверталася не зробила жодної результативної дії, а тварина почала розпадатися і смердіти, ми з небайдужими людьми закопали цю тварину своїми силами.
Це неймовірно, але замість того, щоб просто оперативно прибрати цей труп,мені досі приходять «відписки» з органів, до яких я зверталася. І це – через 1,5 місяці після звернення. Через місяць після звернення представник КАТП 1628 сказав, що вислали бригаду.
Про які глобальні перетворення соціального і економічного життя міста можна потрясати повітря, якщо таку дрібну проблему не здатна вирішити жодна із служб, яку утримують на собі громадяни. Соромно повинно бути за таку роботу.
Максим Кондратенко