Маніпулятори із The New York Times викривляють фронтову дійсність в Україні

ВІЙНА
21.12.2023, 19:04
Маніпулятори із The New York Times викривляють фронтову дійсність в Україні

Американські журналісти, чиї попередники заперечували Голодомор-геноцид (1932-1933), повторюють помилки минулого. У Кремлі чутно оплески.

Український захисник із лав Збройних Сил на позивний «Мадяр», який командує передовим підрозділом аеророзвідки, випустив 16-хвилинне звернення. Воно присвячене відверто маніпулятивному матеріалу від колись авторитетного і впливового видання The New York Times.

Як учасник бойових дій на одному із відтинків Південного фронту, військовослужбовець розповів правду щодо поточної ситуації на відвойованому у російських загарбників плацдармі на лівому березі Дніпра. А саме, у селі Кринки Херсонської області, де окупанти втрачають щодня купу солдатів і бронетехніки.

«Скажу відверто, те, що зараз роблять росіяни на Лівобережжі, — безглузда самогубна місія. Наголошу для американських журналістів й усіляких експердів: безглузда самогубна місія з утилізації російським командуванням російської солдатні. Я зі своїм підрозділом аеророзвідки тут від першого дня цієї складної операції, а тому можу поверхово змалювати, що ж у нас тут відбувається», — зазначив український захисник.

Фронтовик «Мадяр» звернувся до журналістів із видання The New York Times, звинувативши у злочинній маніпуляції у гонитві за сенсацією та гонорарами (вочевидь, кремлівськими — прим. ред.). Український захисник дивується, чому заокеанські репортери ніяк не коментують небачені втрати 104-ї дивізії ВДВ ЗС РФ на маленькому клаптику землі у Кринках і про декласовану 810-ту бригаду морпіхів ЗС РФ, яка сплила кров'ю у боях за Лівобережжя.

«Знімати емоційні враження військовиків — нормально. Але нормально до фільму від режисерів і продюсерів компанії «Netflix». Знімати їх для узагальнювального, вибачте на слові, висеру щодо наших позицій — ганебна злочинна маніпуляція із хибними висновками та думкою громадськості. Висновками про помилковість військового задуму на прикладі людської біди. Навіщо ви це робите? Щоби пояснити недоцільність передачі нам вашої зброї, 90% вартості якого залишається у вас у країні, здіймає та зміцнює вашу економіку завдяки наявності постійного замовлення? Інакше як пропагандистським кроком я це пояснити не можу.

І насамкінець звертаюся до світової спільноти. У ваших теплих різдвяних будинках цього року не станеться нічого екстраординарного. Але прошу вас пам'ятати, що проблема, яку створив наш агресивний «сусід», докотиться відлунням до вас — тих, хто називає себе цивілізованим світом. До вас, як показав досвід, час підльоту того лайна, що зараз летить Україною, лише кілька хвилин. Тож, отямтеся нарешті, й почніть уже діяти, доки не стало пізно», — заявив «Мадяр».

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» інформувала читачів про те, що Кремль марить усією Україною, але готовий вдовольнитися малим. Скажімо, розпіареної ще у 2014 році химерним утворенням «Новоросія».

Читайте також:
Світ
Відвертим колаборантам, які чомусь мають паспорти Естонії, не до душі знімки знищених їхніми однодумцями із РФ сотень українських міст.
15 березня, 06:03
Війна
Куп'янський напрямок Східного фронту стабілізувався майже рік тому. З відтоді на варті стратегічного міста стали воїни-правосекторівці.
13 березня, 08:29
Політика
Такого ганебно цинічного президента ще не було в Україні. Але його лохторат, на жаль, дотепер так і не усвідомив, кого ж обрав у 2019 році.
18 січня, 12:31
Війна
Ні для кого не таємниця, що у лавах Сил оборони України воюють сотні громадян інших країн. Вони виборюють нашу із вами свободу.
10 січня, 13:28
Життя
Минуло вже 1000 днів із відтоді, як марсохід «Perseverance» опинився на «червоній планеті». Тепер відзняті ним кадри доступні людству.
07 січня, 08:42
Життя
Природний творчий геній кожної людини пригнічується від народження. Вплив держави прямо пов'язаний із цією нівеляцією унікальності.
15.11.2023, 10:22