За міцної оборони росіянам не вдасться загарбати Харків

ВІЙНА
17.12.2023, 12:06
За міцної оборони росіянам не вдасться загарбати Харків
Фото: Bild

Кремль марить усією Україною, але готовий вдовольнитися малим. Скажімо, розпіареної ще у 2014 році химерним утворенням «Новоросія».

Про це на основі аналізу низки публікацій у західній пресі заявив вітчизняний історик, громадський діяч і ексрадник міністра оборони Олексій Копитько. Він наголошує, що росія точно хоче захопити Харків і будуватиме такі плани, бо гіпотетичне захоплення Харкова можна подати за «тотальну перемогу у війні».

За його словами, кремлівський режим готовий виправдати всі втрати та негаразди росіян у разі, якщо замість умовної Мар'їнки охлосу і плебсу на тарілці подадуть умовний Харків. Тим паче, що ворог досі має у цьому обласному центрі розгалужену мережу своїх агентів і шпигунів.

«Скажу відверто, хотіти — не шкідливо. Проте за умови, що місто організовано оборонятиметься, захопити Харків тими силами, які здатна накопичити РФ, неможливо. Завдати шкоди — так, а захопити – ні. Єдиний шанс для росіян підірвати волю до опору, паралізувати оборону зсередини.

Сáме завдання підриву оборони зсередини росіяни превентивно вирішуватимуть, виношуючи плани військової операції. Оприлюднення «планів» — це один з елементів конструювання самоздійснюваного пророцтва. «Планів» із захопленням Харкова рашистами ми побачимо ще не один і ті, хто їх публікуватиме, не обов'язково агенти РФ. Їх можуть використовувати як переносники інфекції», — зазначає Олексій Копитько.

Колишній радник міністра оборони України додає, що вже зараз росіяни в особі різношерстних пропагандистів починають працювати з образом майбутнього задля створення відчуття безглуздості опору. Сигнал дуже простий — «Харків в умовах ворожнечі з росією не має майбутнього», а отже приречений на скніння й знелюднення.

«Оскільки як у разі продовження гарячої фази війни, так і у разі ворожого заморожування місто просто деградуватиме, переконують харків'ян рашисти. Різниця лише в тому, з якою швидкістю. Відтак, щоби зберегти та забезпечити розвиток півторамільйонного міста, потрібна велика ідея.

Харків має перетворитися на один із головних центрів роботи з російською загрозою для ЄС та НАТО, на один із центрів модерування того, що відбувається на російському просторі. У Харкові для цього є базовий інтелектуальний капітал, який можна наростити, та незаперечна перевага — відсутність мовного бар'єра. У Харкові має бути розгорнутий Міжнародний трибунал для переслідування російських злочинців. У Харкові має бути побудований інструмент фільтрації, який росіянин є умовно «хорошим», а який — ні.

У Харкові має заземлитися вся міжнародна інфраструктура щодо обслуговування санкцій проти росії, конфіскації активів тощо. У Харкові потрібно розгортати think tank'и з аналізу Росії, які обслуговуватимуть західні столиці замість отого паразитарного шлаку, який наплодили зараз із різного роду совєтологів та кремленологів», — висновує Олексій Копитько.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що безглуздо прагнути чи схиляти Україну до беззастережної капітуляції, Захід мусить це усвідомити. Тільки завдавши нищівної поразки росії на полі бою, яка призведе до розвалу недоімперії, можна відновити сталий світопорядок.

За міцної оборони росіянам не вдасться загарбати Харків_1
Читайте також:
Війна
Чим ближче саміт у швейцарському Люцерні, тим голосніше звучать заяви умиротворювачів. Вони висувають вимоги не лише Україні.
30 травня, 13:42
Війна
Гатити по московитах набагато приємніше на російській території, ніж на українській землі. Тільки так можна здобути перемогу у війні.
26 травня, 18:19
Опінії
І Захід, і глобальний Південь обговорюють та наполягають: в Україні треба перемир'я. Мовляв, припиняйте стріляти, а там розберемося!
23 травня, 13:42
Опінії
Будьмо відверті, наші бажання не збігаються зі страхами США та ЄС про поділ РФ. Особливо, коли йдеться про утилізацію ядерної зброї.
30 квітня, 19:53
Опінії
Кремлівська пропаганда і корисні ідіоти на Заході знову поширюють панічні настрої. Московитам незламний Харків як кістка у горлі.
24 квітня, 13:56
Світ
Америка та Європа не просто можуть, але мають підготуватися до того, що буде відбуватися далі у війні. Україна не повинна бути самотньою.
23 квітня, 06:00