Маріупольці замерзають у власних домівках

КРИМІНАЛ
09.12.2022, 19:56
Маріупольці замерзають у власних домівках

Російський окупаційно-терористичний контингент таки зумів влаштувати українським громадянам обіцяний пропагандою холодомор.

Відповідні фото- і відеодокази оприлюднила пресслужба Маріупольської міської ради на офіційному Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що московитські нелюди-загарбники вже не можуть приховати рівень трагедії, яка відбувається на вулицях приазовської перлини, знищеної ними цієї весни.

«Як і очікувалося, холодомор продовжується. Маріупольці замерзають у власних домівках. Десятки тисяч людей просто замерзають від холоду у квартирах та будинках. І це у європейському місті у XXI столітті. Про біль людей вже навіть довелося зробити сюжет на місцевому пропагандистському телеканалі. Адже маріупольці вже починають бунтувати проти такого ставлення. Діти та літні люди благають про допомогу. У квартирах температура доходить до 0 та нижче. Люди говорять, тепліше навіть на вулиці. І таких історій тисячі», – б'ють на сполох у Маріупольській міськраді.

Водночас слід наголосити, що з кожним днем ситуація у населеному пункті погіршується через специфічні кліматичні умови зими та небажання московитів допомагати знедоленим українцям, de facto взятих у полон холодом і загарбниками.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно, адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.

Маріупольці замерзають у власних домівках_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Цілком вірогідно, що до диверсійно-терористичної акції причетні агенти російських спеціальних служб або завербовані ними особи.
01 березня, 18:25
Світ
Десятеро людей загинули в результаті сходження лавин в австрійських і швейцарських Альпах.
06 лютого, 17:48
Світ
Багато загиблих та поранених
06 лютого, 10:50
Життя
Проблема мешканців обласного центру на Дніпрі полягає у катастрофічному обмілінні головної водної артерії України, спричиненого росіянами.
01 лютого, 19:52
Війна
Відомий український громадсько-політичний діяч видасть $25 тисяч тому, хто підтвердить особу воєнного злочинця, який зробив пуск ракети.
15 січня, 07:01
Війна
Міський голова Києва повідомив про вісьмох постраждалих
31.12.2022, 15:51