Маріупольський КОРД: російські окупанти не контролюють і половини міста

ВІЙНА
12.04.2022, 20:07
Маріупольський КОРД: російські окупанти не контролюють і половини міста

Щодня, щогодини та щохвилини всі захисники Приазов'я не дають московитам загарбати нескорене українське місто Маріуполь.

Про це з місця проведення бойових дій повідомив начальник Управління "КОРДу" у Донецькій області Антон Лейкін, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами командира спецпідрозділу, ніхто з оборонців приморської фортеці не склав зброї та не полишив власні позиції.

«Ви зараз можете спостерігати за тим, як триває битва за Маріуполь. "Азов", КОРД, Служба спецоперацій, морпіхи, прикордонники, СБУ, Нацгвардія... Знайте, ми тут, ми боремося! Ми безстрашні, мужні та сильні. Цей "русскій мір" улаштував геноцид українців. Солдати ереф від безпорадності та страху знищують мирних громадян. А Маріуполь – був, є і завжди буде Україна», – заявив Антон Лейкін.

Також спецпризначенець додав, що перлина Приазов'я чекає на допомогу, щоби пошвидше прикінчити цей потворний "русскій мір". 

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", морські піхотинці завдають величезних втрат рашистам у Маріуполі.

Вуличні бої у Маріуполі (наші дні)
Вуличні бої у Маріуполі (наші дні)
вибір редакції
Читайте також:
Блоги
У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв та патріотів України
17 вересня, 10:09
Війна
Захід уперто не хоче зрозуміти й усвідомити: довоєнний світовий порядок змінився на завжди, і так, як було до 24.II.2022, – ніколи не буде.
14 вересня, 16:30
Війна
Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.
12 вересня, 20:28
Політика
Після 24.II.2022 міжнародний рух за мир, особливо у Старому світі, постав перед викликом, який кинула всім нам ресурсна федерація московії.
08 вересня, 18:35
Історія
6.IX.1991 над містом Грозний замайорів ічкерійський стяг, а генерал авіації Джохар Дудаєв очолив визвольну боротьбу проти осатанілої Москви.
06 вересня, 18:35
Світ
Існування такої мілітарної структури має доповнити громадсько-політичну діяльність національного руху башкортів реальним змістом.
04 вересня, 20:22