Морські піхотинці завдають величезних втрат рашистам у Маріуполі

ВІЙНА
11 квітня, 08:42
Морські піхотинці завдають величезних втрат рашистам у Маріуполі
Фото: Google

Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Генерального штабу Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Наголошується, що наперекір постійним обстрілам і авіаційним бомбардуванням морпіхи змогли зберегти боєздатність і кожного дня дають ворогу "по зубах".

Для унаочнення їхнього героїзму наведемо декілька прикладів незламної боротьби за український Маріуполь, який перебуває в облозі з 1 березня.

Увага! З міркувань безпеки називати імена морських піхотинців принципово не будемо:

  • Молодший сержант М. керує снайперською групою, яка успішно виконала бойове завдання зі знищення снайперів та групи прикриття противника. Лише за тиждень ним особисто було знищено 10 рашистів та 8 поранено. Крім того, морський піхотинець виявляв розташування зброї та техніки противника та швидко і точно надавав координати, що дозволяло вогневими засобами придушити вогонь противника та припинити обстріл позицій морських піхотинців.
  • Лейтенант В. на своєму рахунку має щонайменше два знищених ворожих танки. Зокрема, морський піхотинець 6 березня 2022 року на околицях Маріуполя, під час бою, попри близьку відстань та небезпеку потрапити під ворожий обстріл, пострілом з РПГ-7 знищив ворожий Т-72. 29 березня 2022 року лейтенант В. під час бою у Маріуполі знищив ще один ворожий танк Т-72 разом з екіпажем, цього разу застосувавши NLАW.

Водночас у Генштабі ЗСУ впевнено стверджують, подібних прикладів хоробрості та мужності наших воїнів, і не тільки з морської піхоти, безліч, які вже закарбовані в історії.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що з 24 лютого московити втратили у боях з українськими захисниками майже 30 батальйонно-тактичних груп.

Морські піхотинці завдають величезних втрат рашистам у Маріуполі_1
Читайте також:
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28