Масові вбивства. Євреї розстрілюють голодних палестинців із білими прапорами

Масові вбивства. Євреї розстрілюють голодних палестинців із білими прапорами

Єврейські дітовбивці зухвало заявляють, що «насильства уникнути неможливо через хаос і дефіцит ресурсів».

Євреї відкривають вогонь по палестинцях, які зібралися біля пунктів роздачі гуманітарної допомоги в Газі, попри те, що багато з них піднімають білі прапори.

Про це повідомляє газета The Wall Street Journal, посилаючись на чинних та колишніх членів угруповання ЦАХАЛ.

Співрозмовники видання розповіли, що палестинці, які підходять до розподільчих пунктів, опиняються в тисняві, адже продовольства вкрай мало і воно зникає за лічені хвилини.

Озброєні банди сіоністів розміщуються по периметру зон видачі й відкривають вогонь по тих, хто виходить за межі «дозволених маршрутів» або намагається скоротити шлях.

Для «придушення натовпу» використовують як стрілецьку, так і важку зброю. Один із членів угруповання ЦАХАЛ повідомив, що в середині червня став свідком того, як по групі жителів Гази, які відійшли від приписаного маршруту та розмахували білими прапорами, усе одно відкрили вогонь.

WSJ уточнює, що «гуманітарна допомога» організовується так званим «Фондом допомоги Газі» за підтримки США та «Ізраїлю».

Незважаючи на заяви «Ізраїлю» про заходи перестороги — такі як встановлення огорож та попереджувальних знаків — насправді ці заходи не дотримуються.

Єврейські дітовбивці зухвало заявляють, що «насильства уникнути неможливо через хаос і дефіцит ресурсів».

Колишній генерал угруповання ЦАХАЛ Ісраель Зів визнав, що голод у Газі досяг такого рівня, при якому «неможливо забезпечити безпечну та організовану видачу допомоги».

Логіка єврейських геноцидальних маніяків така — так, ми організували голод, і ми розстрілюємо голодних палестинців, тому що рівень голоду надто високий.

Напередодні ватажки Угруповання ЦАХАЛ офіційно підтвердили, що вони розстрілюють палестинців, які очікували гуманітарну допомогу в північній частині сектора Газа.

Гуманітарна ситуація в секторі Гази перетнула критичний рівень. Через повну ізоляцію регіону, що триває вже понад 140 днів, населення опинилося на межі масової загибелі. Усі прикордонні переходи залишаються заблокованими сіоністськими бандами.

«Ізраїль» заблокував доставку гуманітарної допомоги, включаючи продукти харчування, медикаменти, дитяче харчування та паливо. Це призвело до повного виснаження життєво важливих ресурсів. За останні місяці євреї вже зморили голодом до смерті не менше як 70 дітей та немовлят.

Влада Гази наголосила, що 2,4 млн мешканців, з яких 1,1 млн — діти, опинилися під загрозою масових вбивств і масштабного голоду.

«Світ бездіє, спостерігаючи, як Газу знищують голодом і вбивствами», — йдеться в заяві. За словами представників палестинського уряду, регіон переживає «одне з найбільших масових вбивств в сучасній історії».

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
ЄС може вдатися до заходів щодо «Ізраїлю», якщо той не припинить вбивства цивільних у Газі під час роздачі гуманітарної допомоги.
17:46
Війна
У Білому домі зростає невдоволення Нетаньяху після ударів «Ізраїлю» по Сирії — Axios.
20 липня, 16:25
Війна
ЄС свідомо підтримує геноцид палестинців «Ізраїлем».
17 липня, 17:28
Війна
11 років тому окупанти збили рейс МН17 в небі над Донбасом
17 липня, 06:40
Війна
Європейський Союз ухвалив рішення не запроваджувати санкції проти «Ізраїлю».
16 липня, 09:29