Матері та дружини захисників Маріуполя звернулися до Президента України

ВІЙНА
17 квітня, 09:18
Оборонці Маріуполя (15.04.2022)
Оборонці Маріуполя (15.04.2022)
Фото: Facebook

Попри півтора місяця оточення, приазовська українська фортеця не припиняє чинити опір російським окупаційно-терористичним силам.

Водночас тривала блокада без достатньої підтримки з "великої землі" не залишає оборонцям Маріуполя, лави яких рідішають щодня, шансів на утримання міста.

Про це йдеться у відкритому листі матерів, дружин і дітей українських захисників до військово-політичного керівництва держави, журналістів і всіх небайдужих.

Звернення оприлюднила мама 23-річного сержанта полку "Азов" Юрія Новосядла – пані Ірина – на своїй Facebook-сторінці.

«Терміново потрібно деблокувати Маріуполь! Захисники Маріуполя роблять неможливе – стримують переважаючу у 10 разів силу ворога! Що робить військово-політичне керівництво держави для допомоги наших Героям?

Командир морпіхів закликає терміново деблокувати Маріуполь. За словами Сергія Волини, захисники Маріуполя ведуть запеклі бої, супротивник агресивно наступає. Ситуація є критичною. Маріуполь може врятувати або термінова військова операція, або політичне рішення. Сьогодні ще можлива деблокада Маріуполя. Зробіть все можливе для порятунку захисників.

Понад 50 днів наші рідні перебувають у справжньому пеклі навіть за мірками Другої світової. З 1 березня вони відрізані від будь-якого постачання. Ворог відкрито говорить, що їх убивство – одна з головних цілей війни.

Попри це, наші хлопці не злякалися і продовжують виконувати свій обов'язок перед батьківщиною. Але будь-який ресурс – вичерпний. Тим більше людський. Не будьте байдужими, поширте, будь ласка, наше звернення. Україна не повинна мовчки спостерігати за тим, як ворог знищує найбільш героїчні підрозділи нашої армії», – написала Ірина Новосядло.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, російські окупаційно-терористичні сили готуються до фінального штурму незламної приазовської фортеці України.

Матері та дружини захисників Маріуполя звернулися до Президента України_1
Читайте також:
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34
Війна
На півдні України ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку та склади
05 серпня, 11:35
Війна
На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»
04 серпня, 10:27
Війна
Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.
01 серпня, 17:23