Медійний лайномет Андрій Карпов відпрацьовує липецьку зарплатню

ПОЛІТИКА
25 лютого, 20:15
Медійний лайномет Андрій Карпов відпрацьовує липецьку зарплатню
Фото: Останній Бастіон

Секретар Полтавської міської ради доволі часто маніпулює фактами. Все це він робить із єдиною метою: задовольнити свого партайґеноссе.

Будьмо відвертими та чесними: будь-які спекуляції на тому, що якісь дії українського політичного керівництва могли відвернути війну – ідіотія. Причому, доволі хвороблива, адже шириться суспільством

Погляньмо на знімок з екрана ниже. Тут лише одна з ілюстрацій такого думання, якого буває аж забагато:

Медійний лайномет Андрій Карпов відпрацьовує липецьку зарплатню_1

РФ розпочала війну щé проти України, яка була досить їм приємна. Тобто, країни з позаблоковим статусом, із регіональним статусом російської мови у багатьох містах, країни у якій лояльність до патріотичних цінностей на лютий 2014 року ще не була остаточно вкоріненою.

Добре бути мудрим ретроспективно, так, пане Карпов?! Postfactum розповідати щось на кшталт подібного: «От обрали б Чорновола, або не обирали б Януковича свого часу і все було б заєбісь. Увійшли б у НАТО ще у 1992 році й було б тіп-топ».

Тільки завжди були величезні органічні фактори сильніші за бажання людей і політиків. Скажімо, ресурсна федерація московії, наприклад.

Мінські угоди були вимушені ззовні. Не тому, що вони дійсно були благом; відмова від них теж виявилася вимушеною зовнішнім тиском.

Люди, які думають, що можуть робити політичний капітал із мавпування знань геополітики: ви, або хрестик зніміть, або труси надягніть, бо третього не дано. Бо зараз немає ні Зеленського, ні Порошенка як абсолюту, наш абсолют – це Україна!

24.II. нам подарувало шанс і право визначити собі іншу реальність; про вбитих і знищені міста, безумовно, всі знають. Утім думати що життя "до" колись повернеться означатиме знову закутатись в ілюзію. 

Порівнювати "до" і "після" немає сенсу: 24.II. стало універсальною точкою відліку. Воно стало своєрідною точкою 0, тож усе що було "до" – не рахується толком.

Хороше життя яке багатьом із нас здавалося дійсно хорошим ніколи не існувало і до 24.II. Ми жили у сильному незримому самообмеженні, яке базувалось на тому аби не думати про майбутнє аж надто далеко, аби не напоротись на фактор стресу – існування для нас свідомо сильнішої однозначно ворожої РФ.

Тепер є шанси на все.
Автор : Ярослав Божко
Читайте також:
Опінії
Україна – це, напевно, єдина країна в світі, де воєнна розвідка є підрозділом не Генерального штабу, а суто політичного органу
28 травня, 11:01
Опінії
Обрані українським народом депутати воліють і далі допомагати російським олігархам спонсорувати кремлівську диктатуру, війну, геноцид.
02 травня, 18:43
Світ
Портуґалець Антоніу Ґутерреш, який нині очолює Організацію Об'єднаних Націй, потиснув скривавлену руку "російського Ріббентропа".
28 квітня, 22:00
Опінії
Популізм – це завжди просто. Популісти беруть чутливу й важливу тему, а затим – знаходять популярне рішення.
15 квітня, 20:44
Політика
Оскільки колишні заклики Кремля про відновлення переговорів проігнорували, путінський режим вирішив піти з білоруських козирів.
12 квітня, 20:07
Опінії
Аж ніяк не після нашої перемоги, але до неї українці мусять змінитися. Ми не мамо права на забуття російських злочинів проти нашого народу.
02 квітня, 19:35