Медики в Києві відмовляються вакцинуватися – не хочуть бути «піддослідними щурами»

ПОЛІТИКА
25.02.2021, 16:02
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: comments.ua

Пропонуємо Зеленському провести випробовування на щурах з власного офісу та з ВР.

Медики в Києві масово відмовляються вакцинуватися індійською «неперевіреною» вакциною від коронавірусу.

Про це, сьогодні, 25 лютого повідомляють українські телеграм-канали.

Зазначається, що лише одиниці з медиків погодилися вакцинуватися – це переважно головні лікарі, яких «статус зобов'язує» та які, відповідно, бояться за свої посади більше аніж за власне життя і здоров'я.

Публічною вже стала історія в Олександрівській лікарні Києва, де з 24 співробітників захотіли вакцинуватися тільки дві людини: головний лікар Куценко і медсестра.

У такій ситуації лікар бачить своє недопрацювання, оскільки не провів роз'яснювальну роботу.

У МОЗ проблему намагаються вирішувати за допомогою банального тиску на керівництво лікарень і навіть погрожують звільненням і перевірками. 

Медичний персонал, який потрапив в першу чергу вакцинації, зараз вже на 90% відмовляється від «щеплення, ніхто не хоче бути «піддослідними щурами».

Офіс Президента, за інформацією поінформованих джерел, також займається цим кейсом.

Стало відомо, що медичний персонал, який потрапив в першу чергу вакцинації, зараз вже на 90% відмовляється від «щеплення» індійською вакциною COVISHIELD Serum Institute India (аналог або франшиза AstraZeneca).

Питання в тому, що ніхто не хоче бути «піддослідним щуром».

Ця вакцина ще не пройшла клінічні дослідження і всі випробування незакінчені, а отже, може нести велику загрозу для життя людини.

Додамо, що подібна ситуація і на Черкавщині, де, за нашою інформацією, кількість відмов серед медиків сягає тих таки 90%.

Отже, чекаємо тепер, коли і лікарів назвуть ворогами держави і агентами іноземних спецслужб.

Ми, своєю чергою, пропонуємо гаранту провести випробовування на щурах, що завелися в Офісі президента та на щурам з ВР – вколоти їм дозу COVISHIELD Serum Institute India, а можна і дві, – щоб вже точно допомогло...

Читайте також:
Життя
Порівняння мікрофлори з чоловічої бороди та шерсті хатніх собак виявило збільшену концентрацію потенційно небезпечних бактерій саме у людей.
05.10.2021, 09:26
Війна
Дослідні зразки цього озброєння розроблені спеціалістами ДП «КБ «Південне» імені М.К.Янгеля».
01.06.2021, 14:46
Політика
Як відомо, індійська вакцина не пройшла клінічних випробовувань.
28.02.2021, 13:31
Життя
Щоби зменшити концентрацію коронавірусу всередині замкненого приміщення, його необхідно частіше провітрювати, зволожувати та іонізовувати.
15.02.2021, 11:27
Політика
Експеримент призвів до низки конфліктів у день виборів.
26.10.2020, 14:38
Політика
Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...
вчора, 20:55